Bezpłatne webinaria w ramach Campus Paris – 6-8 lipca br. – weź udział online

Paryska Izba Adwokacka ma zaszczyt poinformować o nadchodzącym „Campus Paris” – corocznym wydarzeniu edukacyjnym poświęconym ustawicznemu kształceniu prawników Paryskiej Izby Adwokackiej. To ważne wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 6-8 lipca br. i odbędzie się on-line lub na miejscu pod następującym adresem: Maison de la Chimie (28 bis, rue Saint-Dominique – 75007 Paryż) . Uczestnicy muszą biegle władać językiem francuskim, ponieważ webinaria prowadzone w ramach Campusu nie będą tłumaczone.

Także adwokaci z Izby Adwokackiej w Warszawie będą mieli możliwość bezpłatnego dostępu do serii webinariów prowadzonych na żywo przez najlepszych ekspertów z Izby Adwokackiej w Paryżu na różnorodne tematy. Aby się zarejestrować i korzystać z bezpłatnego dostępu, wystarczy zalogować się do serwisu i wybrać pole „inne zagraniczne izby” w zakładce „określ izbę” http://www.avocatcampus.org.

W czasach, gdy pandemia Covid-19 powoduje poważne wstrząsy w naszych społeczeństwach, doskonalenia zawodowe prawników ma fundamentalne znaczenie, aby ich dotychczasowa działalność zawodowa mogła wrócić na wcześniejszy poziom rozwoju i dynamizmu.

Informujemy także osoby zainteresowane, iż po otrzymaniu potwierdzenia udziału w webinarium, można zwrócić się do KDZ, która przyzna punkty stosownie do ilości godzin i przedmiotu danego „segmentu”, w którym uczestnik brał udział.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.