„Koncert Charytatywny Od Granicy do Mieszkania” dla dzieci z Ukrainy

W imieniu Fundacji „Od Granicy do Mieszkania” założonej przez radczynię prawną Aleksandrę Petrykowską zapraszamy na wyjątkowy „Koncert Charytatywny OGDM” dla dzieci z Ukrainy, aby wesprzeć je w tym skrajnie ciężkim dla nich okresie. Koncert odbędzie się w klubie Palladium przy ul. Złotej 9 w Warszawie, w dniu 31 maja 2022 roku, godz. 20:00.

Koncert jest organizowany przez wyjątkową warszawską prawniczkę. Radczyni Prawna Aleksandra Petrykowska od ponad 2 miesięcy zdecydowała poświecić swoją pracę zawodową i zaangażować się w pomoc dla Ukrainy.

W organizowanym przez nią koncercie, który poprowadzą dla Państwa Zbigniew Zamachowski wraz z Wojciechem Malajkatem wystąpią:

– Natalia Kukulska w duecie z Adamem Sztabą
– Grupa Mocarta
– Olena Komzurova z Odessy
– Anna Maria Jopek w duecie z Robertem Kubiszynem
– Pono

Całe przedsięwzięcie będzie uzupełnione o scenografię techinką mapping 3D przygotowany przez firmę Fenix Art, a streamowaniem koncertu na żywo zaopiekuje się Forest Grandfather Studio.

W czasie trwania koncertu uruchomiona zostanie również aukcja internetowa, w ramach której będą mogli Państwo nabyć prace cenionych i wyjątkowych polskich fotografów: Paweł Fabjański, Piotr Jaxa, Tomasz Sikora oraz Karol Grygoruk.

Bilety cegiełki można nabyć przez stronę internetową:

http://palladium.pl/pl/events/koncert-charytatywny-ogdm

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/310129127829741

Mamy nadzieję, że to wydarzenie kulturalne będzie także okazją do spotkania i integracji środowiskowej naszych obu warszawskich samorządów.

 

Z pozdrowieniami,
Adw. Monika Rajska
Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu