Wydarzenia ORA

Zniżki na książki dla aplikantów zdających egzamin

Okręgowa Rada Adwokacka wraz z Samorządem Aplikantów Adwokackich przekazują oferty obejmujące zniżki dla aplikantów zdających egzamin adwokacki w marcu 2020 r. uzyskane od wydawnictw prawniczych:

 Wydawnictwo CH Beck przedstawiło ofertę dotyczącą rabatu na książki w wysokości 20 % od cen katalogowych (rabat nie łączy się z innymi rabatami).

Zamówienia należy kierować na email: kamil.kowalski@beck.pl,  kopiując linki ze strony https://www.ksiegarnia.beck.pl/ do poszczególnych pozycji w zamówieniu.

Zamówienie powinno zawierać następujące dane do faktury:

Imię  i nazwisko aplikanta, numer wpisu, firma, miasto + kod pocztowy, ulica, telefon oraz adres mailowy.

Jeżeli dane do wysyłki są inne niż do faktury należy dodatkowo podać:

Imię i nazwisko i/lub firma, miasto + kod pocztowy, ulica, telefon oraz adres e-mail.

Wysyłka jest bezpłatna przy zamówieniu powyżej 250 zł po rabacie, w innym przypadku wysyłka kosztuje 15 zł.

Wydawnictwo Wolters Kluwer oferuje:

1) bezpłatny dostęp do Systemu Informacji Prawnej LEX KANCELARIA OPTIMUM – kompletna i aktualizowana baza prawa zawierająca orzecznictwo sądów polskich oraz organów administracji i UE, ponad 4000 komentarzy i monografii ze wszystkich dziedzin, linie orzecznicze ze wszystkich dziedzin, procedur oraz glosy. Dostęp zawiera również specjalistyczny pulpit „Reforma KPC” z dostępem do nagrań ze szkoleń. Dostęp jest realizowany do 31 marca 2020 po indywidualnym, mailowym zgłoszeniu się zainteresowanych.

Zamówienia należy kierować na email: rafal.witkowski@wolterskluwer.com podając w tytule emaila: Prośba o dostęp do LEXa przed egzaminem adwokackim

W treści należy podać: imię i nazwisko aplikanta oraz numer wpisu.

Po przesłaniu zamówienia aplikanci otrzymują informację jak utworzyć dostęp oraz kody dostępu.

2) rabat 25% na wybrane publikacje dostępne w linku dedykowanym aplikantom zdającym egzamin:

https://www.profinfo.pl/oferta-handlowca/lp,103795,DZeChLdrURWgso4CDm9PNf4pzOgk2RnFQBi7nvzinvyPUCsxZBmMRrcqgsLij8Xa.html

Zamówienia należy dokonywać on-line.

Osoby zainteresowane zakupem książek nie umieszczonych w linku mogą złożyć zapytanie na email: rafal.witkowski@wolterskluwer.com podając w tytule emaila: Prośba o rabat na wybrane publikacje.

Wysyłka jest bezpłatna przy zamówieniu powyżej 100 zł po rabacie.

3) specjalny cykl webinariów „Od Aplikanta do Mecenasa” na temat dobrych praktyk przygotowywania pism procesowych z prawa cywilnego i prawa karnego, które zaplanowane zostały w dn. 27 lutego i 5 marca br.

Zapisów można dokonywać on-line:

https://www.aplikanci.lex.pl/szkolenia