Wystawa „Adwokaci po godzinach” w ramach Dni Kultury Adwokatury – bądź bohaterem wystawy

Szanowne Koleżanki i Koledzy, Adwokaci i Aplikanci adwokaccy, pragnę poinformować, iż Ośrodek Badawczy Adwokatury im. adw. W. Bayera zamierza zorganizować projekt pod nazwą „ADWOKACI PO GODZINACH”. Pomysł sprowadza się do zorganizowania wystawy dokonań adwokatów i aplikantów adwokackich na polach pozazawodowych. Wielu z nas może poszczycić się talentami i osiągnięciami literackimi, muzycznymi, fotograficznymi, naukowymi, sportowymi, turystycznymi i wieloma innymi. Warto te dokonania zebrać w jednym miejscu i zaprezentować publicznie.

Zamierzeniem OBA jest aby taka wystawa miała swoje otwarcie, jeżeli będą takie możliwości epidemiczne już podczas Dni Kultury Adwokatury, które planowane są na drugą połowę października br. Ekspozycja dokonań naszego środowiska będzie mieć walor integracyjny, ale również wizerunkowy.

Dlatego gorąco zapraszam Koleżanki i Kolegów do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu i o przesyłanie swoich prac plastycznych, fotografii, publikacji, pucharów  i nagród itp. Z powodów organizacyjnych prosimy o przesłanie „eksponatów” do końca września na adres Krakowska Izba Adwokacka 31-135 Kraków ul. Batorego 17 mail: ora@adwokatura.krakow.pl. Osoba kontaktowa Katarzyna Golańska-Sas tel. 505232004 mail.: katarzyna.golanska.sas@adwokatura.krakow.pl

z poważaniem
adw. Paweł Gieras
Prezes OBA