Terminarze Adwokata na rok 2022 – trwają zapisy i odbiór!

Od 30 września 2021 r. od godz. 10.00 trwają zapisy na Terminarze Adwokata na 2022 rok. Cieszymy się z dużego zainteresowania i informujemy, iż pozostało do rozdysponowania już tylko niewiele ponad 350 egzemplarzy.


Informujemy także, iż sukcesywnie trwa wysyłanie powiadomień mailowych do osób już zapisanych z informacją o dniu odbioru Terminarzy. Przypominamy, iż ze względu na pandemię
i towarzyszące jej restrykcje sanitarne, dzienny limit osób mogących odebrać terminarz jest ograniczony. Prosimy zatem o cierpliwe oczekiwanie na maila.

Przypominamy także, że zamówienia na Terminarz należy dokonać poprzez Panel Adwokata, logując się na swoje konto i wypełniając udostępnioną tam ankietę.

Ankieta jest aktywna od 30 września 2021 r. od godz. 10.00 do wyczerpania egzemplarzy.

Informujemy, że warunkiem otrzymania Terminarza Adwokata 2022 jest:

– złożenie zamówienia wyłącznie poprzez wypełnienie ankiety,
– brak zaległości w opłatach na rzecz samorządu.

Uwaga! – Liczba egzemplarzy jest ograniczona i obowiązuje zasada – kto pierwszy! Każdy adwokat może zamówić tylko jeden egzemplarz Terminarza.

Osoby, które wpiszą się na listę, poprzez wypełnienie ankiety, a u których wystąpią zaległości w opłatach, będą usuwane z listy zapisów. Lista będzie w tym zakresie weryfikowana możliwie
na bieżąco. Po uregulowaniu zaległości, osoby usunięte z listy będą mogły ponownie wypełnić ankietę. Po wyczerpaniu liczby dostępnych egzemplarzy lista zostanie zamknięta.

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,
adw. Joanna Tkaczyk – Lipnicka
Przewodnicząca Komisji do spraw wsparcia w wykonywaniu zawodu