SIP LEX KANCELARIA OPTIMUM – Przedłużenie oferty darmowych miesięcznych dostępów dla aplikantów „IV roku” zdających egzamin 2020

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie informuje, że Wydawnictwo Wolters Kluwer przedłuża swoją ofertę dotycząca miesięcznych bezpłatnych dostępów do Systemu Informacji Prawnej LEX KANCELARIA OPTIMUM dla aplikantów, którzy mieli przystąpić w marcu do egzaminu zawodowego.  SIP LEX Kancelaria Optimum to kompletna i aktualizowana baza prawa zawierająca orzecznictwo sądów polskich oraz organów administracji i UE, ponad 4000 komentarzy i monografii ze wszystkich dziedzin, linie orzecznicze ze wszystkich dziedzin, procedur oraz glosy. Dostęp zawiera również specjalistyczny pulpit „Reforma KPC” z dostępem do nagrań ze szkoleń.

Zamówienia będą przyjmowane do dn. 30 czerwca br. drogą mailową.  Należy je kierować na na email: rafal.witkowski@wolterskluwer.com,  podając w tytule: „Prośba o dostęp do LEXa przed egzaminem adwokackim”.  W treści należy podać: imię i nazwisko aplikanta oraz numer wpisu.

Po przesłaniu zamówienia aplikanci otrzymują informację jak utworzyć dostęp oraz kody dostępu.

 Z oferty mogą korzystać skorzystać wszyscy aplikanci z „IV roku”, w tym aplikanci którzy już z takiej możliwości wcześniej skorzystali.

Mamy nadzieję, że korzystanie z programu LEX Kancelaria Optimum ułatwi Państwu naukę zdalną w okresie zagrożenia epidemicznego i wesprze w przygotowaniach do przełożonego egzaminu zawodowego.

Adw. Mikołaj Pietrzak, Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

Adw. Dorota Kulińska, Kierownik Szkolenia