Przedłużenie oferty 25% zniżki na książki Wolters Kluwer dla zdających egzamin 2020

Okręgowa Rada Adwokacka przekazuje ponownie ofertę obejmujące zniżki dla aplikantów zdających egzamin adwokacki w czerwcu 2020 r. uzyskane od wydawnictwa Wolters Kluwer.

Informacje na temat rabatu 25% na wybrane publikacje dostępne są w dedykowanym linku tutaj!

Zamówienia należy dokonywać on-line.

Osoby zainteresowane zakupem książek nie umieszczonych w linku mogą złożyć zapytanie na email: rafal.witkowski@wolterskluwer.com podając w tytule emaila: „Prośba o rabat na wybrane publikacje”.

Wysyłka jest bezpłatna przy zamówieniu powyżej 100 zł po rabacie.

Przypominamy, że Wolters Kluwer oferuje także miesięczny bezpłatny dostęp do Systemu Informacji Prawnej LEX KANCELARIA OPTIMUM.

LEX Kancelaria Optimum to kompletna i aktualizowana baza prawa zawierająca orzecznictwo sądów polskich oraz organów administracji i UE, ponad 4000 komentarzy i monografii ze wszystkich dziedzin, linie orzecznicze ze wszystkich dziedzin, procedur oraz glosy. Dostęp zawiera również specjalistyczny pulpit „Reforma KPC” z dostępem do nagrań ze szkoleń. Dostęp jest realizowany do 30 czerwca 2020 br. po indywidualnym, mailowym zgłoszeniu się zainteresowanych.

Zamówienia należy kierować na email: rafal.witkowski@wolterskluwer.com podając w tytule emaila: Prośba o dostęp do LEXa przed egzaminem adwokackim

W treści należy podać: imię i nazwisko aplikanta oraz numer wpisu.

Po przesłaniu zamówienia aplikanci otrzymują informację jak utworzyć dostęp oraz kody dostępu.

 W Systemie LEX KANCELARIA OPTIMUM dostępne są także następujące szkolenia online mające na celu przygotowanie do egzaminu zawodowego:

Mamy nadzieję, że przedstawione oferty będą przydatne w okresie intensywnych przygotowań do egzaminu zawodowego.

Adw. Mikołaj Pietrzak, Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

Adw. Dorota Kulińska, Kierownik Szkolenia