Kolejny rok adwokacki w Brukseli rozpoczęty w obecności przedstawiciela naszej izby

W dniach 18 i 20 stycznia br. odbyło się coroczne uroczyste rozpoczęcie kolejnego roku adwokackiego w francuskojęzycznej Brukselskiej Izbie Adwokackiej, połączone z międzynarodową konferencją na temat wyzwań stojących przed środowiskami biznesowymi w kontekście postulatu zrównoważonego rozwoju i sporów klimatycznych.

Uroczyste rozpoczęcie kolejnego roku adwokackiego gromadzi co roku reprezentacje izb adwokackich z całej Europy i jest okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy adwokatów wykonujących zawód w różnych systemach prawnych. Izbę Adwokacką w Warszawie na uroczystościach reprezentował adw. Aleksander Krysztofowicz – wicedziekan ORA w Warszawie.

Centralnym wydarzeniem konferencji była uroczysta ceremonia otwarcia roku adwokackiego w Pałacu Sprawiedliwości w Brukseli, której przewodził Dziekan Izby Brukselskiej – Pana Emmanuela Plasschaert.

Izba Adwokacka w Brukseli to kolejna izba, z którą w tej kadencji nawiązano współpracę.