Izba podpisała porozumienie o współpracy z Prokuratorią Generalną RP

4 października 2022 r. w siedzibie Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej miało miejsce uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Prokuratorią Generalną Rzeczypospolitej Polskiej reprezentowaną przez r.pr. Mariusza Haładyja – Prezesa Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej oraz Warszawską Izbą Adwokacką reprezentowaną przez adw. Mikołaja Pietrzaka – Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. W uroczystości udział wzięli także przedstawiciele obu sygnatariuszy, w tym członkowie ORA w Warszawie oraz Sekcji Praktyków Prawa przy ORA w Warszawie.

Porozumienie zostało podpisane z inicjatywy adw. dr. Kamila Szmida – Członka Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie i Przewodniczącego Komisji ds. Sekcji tematyczne praktyków prawa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Porozumienie obejmuje m.in. współpracę w zakresie wzajemnego zapraszania przedstawicieli Stron do wygłoszenie prelekcji w ramach szkoleń, paneli dyskusyjnych, konferencji, seminariów i innych wydarzeniach organizowanych w ramach prowadzonej działalności szkoleniowej, a także obejmuje wspólne organizowanie szkoleń, konferencji, seminariów i innych wydarzeń związanych z działalnością szkoleniową.

Koordynatorami współpracy są, z ramienia Prokuratorii, Pan Bartłomiej Walczak, a z ramienia Izby, adw. Maciej Geromin. Zainteresowanych współpracą Członków Warszawskiej Izby Adwokackiej zachęcamy do kontaktu z koordynatorem pod adresem: mg@geromin.com.