Informacje organizacyjne dla osób biorących osobisty udział w Zgromadzeniu Izby

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z wcześniejszymi komunikatami osobisty udział w Zgromadzeniu Izby jest możliwy wyłącznie dla osób uprzednio zarejestrowanych na Zgromadzenie. Pozostałe osoby uczestniczą w nim online, za pośrednictwem systemu WZA24, do którego loginy zostaną do państwa rozesłane w dniu 19 maja.

Informacje logistyczne dla osób biorących udział osobisty w miejscu Zgromadzenia:

Miejsce Zgromadzenia: Regent Warsaw Hotel, ul. Belwederska 23

Godzina otwarcia rejestracji: 08:30

Godzina rozpoczęcia Zgromadzenia: 09:00

Ponadto uprzejmie informujemy, że parking hotelowy jest dostępny za opłatą 45 PLN. Dodatkowo informujemy, że uczestnicząc osobiście w Zgromadzeniu otrzymają Państwo przypisane do Państwa piloty do głosowania, w związku z czym nie będzie konieczności, abyście Państwo logowali się do systemu WZA24 z innych urządzeń. Prosimy o zabranie ze sobą Państwa legitymacji adwokackich.

Do zobaczenia na Zgromadzeniu!