II Letni Koktajl Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie oraz Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na II Letni Koktajl Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, który odbędzie się w sobotę 9 lipca 2022 roku (sobota) od godz. 19:00 w Klubie Bankowca, przy ul. Smolnej 6 (wjazd od ul. Kruczkowskiego).

Po wspaniałej zeszłorocznej zabawie przyszła pora na kolejne letnie spotkanie. Spotkamy się w ogrodzie Klubu Bankowca, a na czas ewentualnej niepogody zaprosimy Państwa do przygotowanego dla nas namiotu.

Czas spędzony na rozmowach umili nam dobra muzyka, występ saksofonisty oraz znakomity bufet serwowany przez restaurację Kręglickich oraz zimne wino i prosecco. Część oficjalną z udziałem przedstawicieli władz izbowych planujemy ok. godz. 20:30.

Zapisy prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/6Ynkdas2yYg877MU6

Spotkanie ma charakter składkowy i tylko w części jest dofinansowane przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.

Zapewniamy bogaty ciepły i zimny bufet oraz open bar (wino i prosecco) a także oprawę muzyczną i fotograficzną spotkania. Inne alkohole będą dostępne w płatnym barze.

Ceny biletów wynosić będą:
– aplikanci 150 zł*
– adwokaci 200 zł
– osoby towarzyszące 200 zł

Wpłaty dokonywane będą na konto Santorini S.J. Kręgliccy – dane do płatności będą przesyłane emailem do zapisanych osób.

Liczba biletów na wydarzenie jest ograniczona z uwagi na wielkość Klubu Bankowca. Decyduje kolejność zapisów, przy czym dopiero wpłata jest gwarancją miejsca.

*Liczba biletów (z dofinansowaniem) dla aplikantów adwokackich jest ograniczona do 80 biletów.

Z uwagi na ograniczoną liczbę biletów pierwszeństwo zapisów mają adwokaci i aplikanci przed osobami towarzyszącymi.

Dofinansowanie jest udzielane tylko aplikantom, którzy nie zalegają ze składkami i opłatami za szkolenie. Po dokonaniu zapisu otrzymają Państwo mailem dane do przelewu. Prosimy o dokonanie przelewu w ciągu 1 dnia roboczego, ponieważ decydować będzie kolejność wpłat. W przypadku braku maila prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym, email: letnikoktajl@gmail.com

Do zobaczenia na Koktajlu!

Komitet Organizacyjny:
adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji
adw. Maria Kozłowska, Wiceprzewodnicząca Komisji
egz. apl. adw. Justyna Łusiak, Członek Komisji