CHOINKA 2024 – „BAL NA STOKU” za nami

W pierwszą niedzielę po feriach mazowieckich, w dn. 4 lutego 2024 roku, Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zorganizowała w siedzibie Rady zabawę karnawałową dla dzieci – CHOINKA 2024. W tym roku spotkanie odbyło się pod hasłem „BAL NA STOKU”.

Wydarzenie cieszyło się wyjątkową frekwencją, a udział wzięło ponad 250 dzieci w trzech grupach wiekowych. Po raz pierwszy zapisy zorganizowane zostały przez ankietę w Panelu Adwokata.

 

Bal poprowadzili wybitni instruktorzy narciarstwa Zbyszek i Łukasz. Maluszki mogły bawić się w kąciku sensorycznym, w którym czekały na nie miękkie klocki, puzzle, tunele i inne atrakcje. W dwóch pozostałych grupach pojawił się kącik malowania buziek. Wszystkie dzieci mogły przygotowywać maski karnawałowe, bransoletki i inne artystyczne dzieła w kąciku plastycznym. Wyjątkową atrakcją były balonowe figurki, które wraz z córeczką osobiście przygotowywała adw. Katarzyna Majer-Gębska, główna organizatorka Balu. Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym miały okazje zobaczyć wyjątkowe sztuczki magiczne w wykonaniu Roba, wspaniałego magika i artysty, który przyjechał do nas aż z Kanady.

W najstarszej grupie wiekowej w konkursach na najlepszy strój oraz w konkursach o tematyce narciarskiej, dzieci mogły wygrać maskotki Miś Adwokat, puzzle oraz książki z tej serii wydane pod patronatem Naczelnej Rady Adwokackiej. Dziękujemy Fundacji Adwokatury Polskiej za ufundowanie kolorowanek dla najmłodszej grupy.

Dzieci przybyły w fantastycznych strojach księżniczek, tancerek, gwiazdeczek, zwierzątek, superbohaterów i innych ulubionych postaci, za co Rodzicom serdecznie dziękujemy.

Tradycyjnie spotkanie każdej grupy kończyło się pojawieniem się Świętego Mikołaja (w tej roli również znany aktor Zbigniew Kozłowski i Łukasz Twardowski młody, obiecujący aktor i konferansjer), z którym wykonywano pamiątkowe zdjęcie i wręczano prezenty.

Podziękowania należą się również adw. Joannie Modrzewskiej i Samorządowi Aplikantów Adwokackich, którzy pomagali w przygotowaniu prezentów oraz w dniu Balu w sprawdzaniu listy: apl. adw. Ewie Błędniak, apl. adw. Magdzie Stankiewicz, apl. Adw. Karolinie Poloczek, apl. Adw. Karolinie Woźniak, apl. Adw. Aleksandrze Gronek, apl. adw. Pawłowi Pietrzakowi, apl. adw. Mateuszowi Malinowskiemu i apl. Adw. Markowi Śliwińskiemu.

Sprawczyniami całego zimowego zamieszania była adw. Katarzyna Majer-Gębska i współpracująca z nami od lat Pani Magda Glapińska realizująca projekty artystyczno-teatralne dla dzieci. Nad zapisami i koordynacją całego przedsięwzięcia ze strony Rady czuwały niezastąpione Panie z biura ORA: Natalia Busk, Aleksandra Tararuj oraz Alicja Konopczyńska.

Serca dzieci podbił także słodko-słony poczęstunek przygotowany przez Panią Dorotę Szeląg z firmy Tortilla Serwis.

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Informujemy, że zdjęcia z Balu zostaną udostępnione w ciągu tygodnia. Link do zdjęć zostanie przesłany drogą mailową.

Rodziców dzieci, których zapis został potwierdzony, a które nie mogły wziąć udziału w zabawie, zapraszamy po PILNY odbiór prezentów w siedzibie Rady u Pani Natalii Busk – pokój nr 12 na 2 piętrze. Odbiór będzie możliwy do dnia 15 lutego br.

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu
adw. Katarzyna Majer-Gębska, Główna Organizatorka Balu