18.03.2022 / Wiadomości

Bezpłatny LEX KANCELARIA dla adwokatów pomagających uchodźcom

Dzięki wsparciu wydawnictwa Wolters Kluwer adwokaci i aplikanci z Izby Warszawskiej, którzy zgłosili chęć niesienia pomocy prawnej dla osób dotkniętych wojną w Ukrainie i nie posiadają dostępu do Systemu LEX będą mogli otrzymać bezpłatny 3-miesięczny dostęp do wersji Lex Kancelaria. Szczegółowe informacje jak uzyskać kod dostępu zostaną przekazane w  mailingu w ramach izbowej grupy pomocowej.

Wydawnictwo Wolters Kluwer informuje, że zawartość systemów LEX jest nieustannie wzbogacana o wszelkie tematy związane z sytuacją w Ukrainie w kontekście wszystkich dziedzin prawa. Wszyscy użytkownicy LEXa szybko znajdą pomocne informacje dzięki dedykowanym boksom na pulpitach branżowych „Pomoc prawna dla Ukrainy” (umieszczonym na pulpicie w prawym okienku). Na bieżąco dodawane są eksperckie treści w obszarach: legalizacja pobytu, zatrudnienie, ochrona zdrowia, edukacja, pomoc JST, aspekty podatkowe i inne.