16.10.2023 / Wiadomości

11 adwokatek z naszej izby wśród 25 najlepszych prawniczek w biznesie magazynu Forbes Women

Redakcja „Forbes Women” po raz trzeci postanowiła wyłonić prawniczki – liderki, które osiągają wybitne wyniki zawodowe i angażują się w ważne inicjatywy społeczne. Ich działalność inspiruje i motywuje innych, pokazując, że można łączyć sukces zawodowy z troską o innych.

Z radością i dumą informujemy, iż wśród 25 wyróżnionych liderek jest aż 11 adwokatek, koleżanek z naszej izby. Alfabetycznie:

Adw. Sabina Blitek

Adw. Monika Dużyńska

Adw. Kamila Ferenc

Adw. Monika Horna-Cieślak

Adw. Judyta Latymowicz

Adw. Karolina Schiffter

Adw. Barbara Skardzińska

Adw. Edyta Snakowska-Estorninho

Adw. Agnieszka Sztoldman

Adw. Agnieszka Wiercińska-Krużewska

Adw. Agnieszka Zaborowska

W imieniu Dziekana ORA w Warszawie i członków ORA w Warszawie serdecznie gratulujemy tego prestiżowego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym! Cieszymy się, że Wasza praca zostaje po raz kolejny doceniona i jesteśmy dumni, że w Izbie Warszawskiej mamy tak wiele zaangażowanych adwokatek!