14.09.2021 / Sport

Bezpłatne zaproszenia do Holmes Place Premium Hotel Hilton

Komisja Integracji Kultury i Sportu po kilku letniej przerwie wznowiła współpracę z klubem Holmes Place Premium w Hotelu Hilton. W ramach Programu Partnerskiego tworzonego przez Komisję ds. Wykonywania Zawodu przedstawiamy ofertę otrzymaną z klubu Holmes Place obejmującą 14-dniowe bezpłatne zaproszenie, które można wykorzystać do końca października.

Holmes Place jest klubem fitness o wysokim standardzie usług. Położony jest na 4 piętrze warszawskiego Hotelu Hilton. Wszyscy klubowicze mogą skorzystać z 2h bezpłatnego parkingu.

Na terenie klubu znajduje się basen sportowy o długości 25m z 4 torami, jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa oraz solarium. Siłownia dysponuje 80-cioma nowoczesnymi stanowiskami do treningu cardio. Do dyspozycji klientów są zajęcia sale do ćwiczeń grupowych oraz pomieszczenie do spinningu.

Dzieci w wieku od lat 4 do 16 mogą korzystać z basenu w sobotę i niedzielę w godzinach 13:00 – 16:00 pod warunkiem, że przebywają pod opieką osoby dorosłej.

Link do formularza z zaproszeniem dostępny jest w zakładce Dla Członków Izby/Program Partnerski:

Program Partnerski Izby Adwokackiej w Warszawie – zniżki, specjalne oferty, oferty preferencyjne, partnerzy

Link do strony klubu:

Wartość 14-dniowego zaproszenia to ok. 200 zł