Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Wojna w Europie – perspektywy dla Polski” – spotkanie z drem adw. Jackiem Bartosiakiem – cz. 2

13 kwietnia 2022/18:00 - 20:00

Komisja Historii i Tradycji Adwokatury Warszawskiej przy ORA Warszawie serdecznie zaprasza na spotkanie z drem adw. Jackiem Bartosiakiem pt. „Wojna w Europie – perspektywy dla Polski” – cz. 2. Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia br. w sali im. Henryka Krajewskiego w siedzibie ORA w Warszawie przy al. Ujazdowskich 49.

Spotkanie poprowadzą: adw. Ziemisław Gintowt i adw. Maciej Marek Kamiński.

Liczba miejsc ograniczona do 50 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja powyżej!

Wydarzenie będzie także transmitowane na żywo na kanale YouTube ORA w Warszawie.
Link do transmisji: – https://youtu.be/VGRZFUW9G58

Dr Jacek Bartosiak – założyciel i właściciel Strategy&Future

Autor książek „Pacyfik i Eurazja. O wojnie”, wydanej w 2016 roku, traktującej o nadchodzącej rywalizacji wielkich mocarstw w Eurazji i o potencjalnej wojnie na zachodnim Pacyfiku, „Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, wydanej w 2018 roku, o sytuacji geostrategicznej Polski i Europy w dobie rywalizacji mocarstw w Eurazji wraz ze szczegółowym przedstawieniem teatru wojny i nowoczesnej sztuki wojskowej, oraz „Przeszłość jest prologiem” na temat zmian geopolitycznych we współczesnym świecie.

Dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego; Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, współzałożyciel „Play of Battle”, zajmującej się przygotowywaniem symulacji wojskowych; współpracownik Nowej Konfederacji oraz New Generation Warfare Centre w Waszyngtonie; członek zespołu doradczego pełnomocnika rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego (2017–2018), prezes zarządu spółki Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. (2018–2019).

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokat i partner zarządzający w kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą biznesu od 2004 roku.

Ekspert do spraw geopolityki i geostrategii, uczestnik debaty na temat sytuacji strategicznej Europy Środkowo-Wschodniej, zachodniego Pacyfiku i Eurazji – wypowiada się na ten temat na konferencjach w kraju i za granicą oraz w mediach.

 

Szczegóły

Data:
13 kwietnia 2022
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

ORA Warszawa
Ujazdowskie 49
Warszawa, Mazowieckie 00-536 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 (22) 58-49-620
Strona internetowa:
www.ora-warszawa.com.pl