13.11.2023 /

Kancelaria Łebko-Mazur i Adwokaci zatrudni adwokata do współpracy zleceniowej

W związku z dynamicznym rozwojem praktyki procesowej kancelaria Łebko-Mazur i Adwokaci Kancelaria Adwokacka Prawa Rodzinnego nawiąże dorywczą, zleceniową współpracę z adwokatem wyspecjalizowanym w sprawach karnych, dotyczących stosunków rodzinnych.

W zakres obowiązków wchodzi samodzielne prowadzenie spraw karnych m.in. o: znęcanie, oszustwa, groźby, mobbing, przemoc psychiczną i fizyczną, naruszenia dóbr osobistych, stalking, utrudnianie kontaktów, niewykonywanie orzeczeń, porwania, etc. Praca hybrydowa, częściowo w siedzibie kancelarii przy Al. Ujazdowskich 16/8 w Warszawie. Wymiar godzinowy zależny od ilości realizowanych spraw – współpraca zleceniowa.

Nasze oczekiwania:

– dogłębna znajomość kodeksu i aktualnych procedur karnych,

– wiedza z zakresu prowadzenia spraw karnych dotyczących szeroko rozumianych stosunków rodzinnych,

– doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw karnych, w tym reprezentowania klientów na sali sądowej,

– umiejętności jasnego formułowania myśli, zarówno w mowie, jak i w piśmie oraz logicznego argumentowania swojego stanowiska,

– znakomita organizacja pracy, w tym łatwość (nawyk) działania zgodnie z zasadami wewnętrznymi Kancelarii, dotyczącymi terminów zewnętrznych, wewnętrznych i kontaktu z Klientami,

– prawdziwe zaangażowanie w sprawy Klientów i autentyczna orientacja na ich oczekiwania.

Co oferujemy?

– atrakcyjne wynagrodzenie (współpraca B2B),

– znakomitą atmosferę w niedużym zespole,

– samodzielne prowadzenie, w oparciu o kierunkową strategię Kancelarii, określonego referatu spraw Klientów,

– wsparcie operacyjne ze strony Kancelarii w codziennych czynnościach zawodowych adwokata.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@mazuriwspolnicy.pl, wraz ze stosowną zgodą wynikającą z RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatkami i Kandydatami. Będziemy zobowiązani za wstępne określenie oczekiwań finansowych, choć nie jest to niezbędne.