Wiadomości
13.09.2018 /

Poszukiwany adwokat/radca prawny

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawną świadczącą usługi doradztwa prawnego i podatkowego na rzecz polskich i zagranicznych klientów.

Poszukujemy zmotywowanego kandydata na stanowisko:

Prawnik – Associate

 (adwokat / radca prawny)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Bieżąca obsługa korporacyjna klientów Kancelarii w zakresie sporządzania i opiniowania umów spółek i wewnętrznych dokumentów korporacyjnych, jak również tworzenia i zmian struktur holdingowych, uczestniczenie w transakcjach M&A obejmujące w szczególności połączenia i przekształcenia spółek oraz przeprowadzenie kompleksowych procesów inwestycyjnych dla funduszy działających na rynku venture capital /private equity.

Wymagania:

  • co najmniej 3 – letnie doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako in-house;
  • dobra znajomość prawa handlowego (obsługa korporacyjna spółek – dokumenty korporacyjne, transformacje spółek oraz transakcje M&A);
  • znajomość funduszy venture capital oraz doświadczenie w zakresie przeprowadzania procesów inwestycyjnych będą dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość prawa cywilnego (tworzenie i opiniowanie umów);
  • mile widziana dobra znajomość prawniczego angielskiego w mowie i piśmie;
  • odpowiedzialność, staranność, dokładność, zaangażowanie;

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w pełnym wymiarze;
  • możliwość godzenia zajęć na aplikacji ze współpracą z Kancelarią;
  • udział w ciekawych projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • kartę Multisport;
  • dogodny dojazd (biuro w bezpośredniej lokalizacji Metro Służew/Wilanowska).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres mailowy: rekrutacja@kancelaria.prawna.co do dnia 30 września 2018 r.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kulesza&Adamiak sp. j. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji. W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest Kulesza&Adamiak sp. j. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Skrzetuskiego 26, 02-726 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000394097, posiadająca REGON:144397514, NIP: 521-36-14-823. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@kancelaria.prawna.co