ORA Warszawa

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy poszukuje Młodszego prawnika w praktyce własności intelektualnej

Młodszy prawnik/ młodsza prawniczka
w praktyce własności intelektualnej
(biuro w Warszawie – praca stacjonarna)

Wymagania:

• jesteś na II roku aplikacji adwokackiej lub radcowskiej
• chcesz się specjalizować w prawie własności intelektualnej, a jeszcze lepiej – jeśli masz
przynajmniej roczne doświadczenie w tym zakresie
• znasz język angielski w mowie i piśmie, w tym słownictwo prawnicze
• wykazujesz się proaktywną postawą i umiesz rozwiązywać problemy
• umiesz pracować w zespole, w tym efektywnie komunikować się
• umiesz zarządzać czasem i radzisz sobie w trudnych sytuacjach

Zakres zadań:

• analiza aktów prawnych i orzecznictwa
• przygotowywanie projektów pism procesowych
• kompletowanie materiału dowodowego, praca z aktami
• przygotowywanie projektów opinii prawnych, umów, korespondencji
• udział w projektach due dilligence
• uczestniczenie w działaniach na rzecz klientów kancelarii

Oferujemy:

• naukę profesjonalnego warsztatu pracy pod okiem doświadczonych prawników
• udział w ciekawych projektach dla renomowanych klientów
• możliwość pracy w języku angielskim
• dobrą atmosferę pracy
• pakiet medyczny LUX MED/ karta Multisport
• dofinansowanie do lekcji j. angielskiego
• umowę o pracę

Osoby zainteresowane zachęcamy do wypełnienia formularza online
oraz załączenia CV i listu motywacyjnego.