ORA Warszawa

Kancelaria Prawna Media zatrudni aplikanta.

Jesteśmy jedną z nielicznych kancelarii w Polsce specjalizujących się w szeroko pojętym prawie mediów (telekomunikacja, usługi świadczone drogą elektroniczną, usługi audiowizualne, prawo autorskie). Skupiamy się na obsłudze dużych przedsiębiorstw i izb gospodarczych. Bierzemy czynny udział w pracach legislacyjnych a także licznych grupach roboczych przy KPRM, Rzeczniku MŚP czy KRRiT. Dzięki temu możemy błyskawicznie reagować i przygotować Klientów na nadchodzące zmiany.

Jeżeli jesteś aplikantem I/II roku i bardzo dobrze znasz język angielski (warunek konieczny), to jest to szansa dla Ciebie.

Twoje główne zadania obejmą:

  • sporządzanie projektów opinii prawnych, informacji prawnych
  • opiniowanie oraz przygotowywanie projektów umów, wzorców umownych
  • projektowanie stanowisk w procesie legislacyjnym
  • udział w postępowaniach przed organami administracji publicznej oraz sądami, wspieranie radców prawnych i adwokatów lub bezpośredni kontakt z klientem, w zależności od potrzeby

Czego oczekujemy? Głównie zaangażowania i skrupulatności oraz chęci rozwoju. Z uwagi na pełną elastyczność godzin pracy, musisz także dobrze umieć zorganizować swój czas. U nas nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w obszarze rynków regulowanych
  • dobra znajomość procedury administracyjnej i sądowo-administracyjnej

Oferujemy:

  • wybór formy zatrudnienia: B2B, umowa zlecenia, umowa o pracę
  • pracę hybrydową w Warszawie
  • szkolenia
  • spotkania integracyjne

Dodatkowo panuje u nas przyjazna atmosfera, jest dużo uśmiechu a w każdej sytuacji otrzymasz wsparcie kierownika kancelarii 🙂

Adres e-mail do kontaktu w sprawie ogłoszenia: rekrutacja@kancelaria.media.pl