ORA Warszawa

Kancelaria prawna Eversheds Sutherland w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Prawnik/Prawniczka do Zespołu Prawa Pracy.

Prawnik/Prawniczka z doświadczeniem w obszarze prawa pracy

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby zainteresowanej prawem pracy, z entuzjazmem podchodzącej do nowych wyzwań, która posiada:

  • ukończone studia prawnicze, mile widziani aplikanci radcowscy lub adwokaccy (1. lub 2. rok),
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej,
  • biegłą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej,
  • dobrą znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, w szczególności doświadczenie w zakresie zatrudniania cudzoziemców,
  • umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i w piśmie,
  • zdolności analityczne i szerokie spojrzenie na problem,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • umiejętność samodzielnego, jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i w piśmie.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w międzynarodowej kancelarii prawnej.

Jaki jest ogólny zakres obowiązków?

  • wsparcie adwokatów, radców prawnych oraz menadżerów prawnych świadczących usługi na rzecz klientów kancelarii,
  • udział w sporządzaniu analiz prawnych, memorandów, materiałów informacyjnych i prezentacji w zakresie prawa pracy,
  • analiza dokumentów wymaganych do uzyskania pozwoleń na pracę, w tym dla klientów międzynarodowych,
  • dążenie do rozwoju merytorycznego, w tym uzyskania uprawnień zawodowych.

Co oferujemy?

  • pracę w kancelarii będącej członkiem Eversheds Sutherland, jednej z największych sieci firm prawniczych na świecie,
  • szansę na rozwój osobisty i awans,
  • możliwość poszerzania wiedzy praktycznej,
  • możliwość finansowania aplikacji,
  • miłą atmosferę pracy w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy / możliwość pracy zdalnej.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji !

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z listem przewodnim na adres:

praca@eversheds-sutherland.pl.

Dane osobowe

Aby wziąć udział w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez kancelarię, prosimy o zamieszczenie w CV lub liście motywacyjnym następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji organizowanych przez Eversheds Sutherland Łachowska-Brol Sp.k. w ciągu sześciu najbliższych miesięcy”.

Administratorem danych osobowych jest Eversheds Sutherland Łachowska-Brol Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-041), ul. Jasna 14/16A. Państwa dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Mają Państwo prawo m.in. do dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania.