ORA Warszawa

Kancelaria prawa budowlanego szuka osoby osoby na I/II roku aplikacji adwokackiej/radcowskiej do pracy hybrydowej w kancelarii.

Szukamy osoby na I/II roku aplikacji adwokackiej/radcowskiej do pracy hybrydowej w kancelarii adwokackiej z Warszawy, zajmującej budowlanymi sporami sądowymi, obsługą firm budowlanych i deweloperów, osób lub podmiotów pozostających w sporze z deweloperami lub firmami budowlanymi, obsługą wspólnot mieszkaniowych oraz administracyjnym prawem budowlanym etc.

Poszukujemy osoby wykazującej zainteresowanie w zagadnieniach podanych we wstępie (i też silnie będzie chciała rozwijać się w tematyce jw.).

Obowiązki:

Do obowiązków należy obsługa prawna klientów Kancelarii, w tym: udział w postępowaniach sądowych o charakterze budowlanym, sporządzanie pism procesowych w postępowaniach (rzecz jasna o charakterze budowlanym), sporządzenie pism wychodzących z Kancelarii, przygotowanie opinii i umów o roboty budowlane i dzieło i inne oraz reprezentowanie klientów przed organami administracji publicznej.

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców (najlepiej o profilu budowlanym)
  • Dobra znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i KPC (wymóg niezbędny)
  • Dobra umiejętność samodzielnego redagowania pism przedsądowych i procesowych
  • Wiedza z prawa administracyjnego
  • J. angielski w stopniu komunikatywnym

CV proszę przesłać wraz z propozycją honorarium przy założeniu współpracy pełnowymiarowej przez 5 dni w tygodniu (na adres kancelaria@adwokatchudzicki.pl).

Adres naszej strony: www.adwokatchudzicki.pl

Przesyłając CV proszę dodać zapis, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zamieszczonych w przesłanym CV przez Marka Chudzickiego Kancelaria Adwokacka w celu związanym z procesem rekrutacji prowadzonym zarówno aktualnie, jak i w przyszłości przez administratora.