Wydarzenia ORA
03.03.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Kopeć Zaborowski (KKZ) zlokalizowana w centrum Warszawy, poszukuje do stałej współpracy Aplikanta adwokackiego I/II roku specjalizującego się w zakresie prawa karnego

Aplikant adwokacki – specjalizacja: prawo karne

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Kopeć Zaborowski (KKZ) zlokalizowana
w centrum Warszawy, poszukuje do stałej współpracy

Aplikanta adwokackiego I/II roku

specjalizującego się w zakresie prawa karnego

Za co będziesz w szczególności odpowiedzialny:

• sporządzanie projektów pism, w tym środków odwoławczych i nadzwyczajnych środków zaskarżenia;
  • reprezentację Klientów Kancelarii przed sądami i organami ścigania;
  • wykonywanie audytów i analiz prawnych;
  • bieżące wsparcie analityczne dla adwokatów i radców prawnych współpracujących z Kancelarią.

Czego oczekujemy:

• bardzo dobrej praktycznej znajomości prawa karnego materialnego i postępowania karnego, w tym z zakresu prawa karnego gospodarczego;
  • doświadczenia w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego, w tym występowaniu przed sądami oraz organami ścigania;
  • dyspozycyjności, zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • dokładności, samodzielności i inicjatywy w pracy;
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;
  • wysokiej kultury osobistej.

Co oferujemy:

• współpracę w młodym, eksperckim Zespole;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego (m.in. dodatkowy budżet na szkolenia i konferencje);
  • indywidualnie uzgadniany system premiowy;
  • udział w wielu ciekawych projektach z zakresu prawa karnego;
  • atrakcyjne warunki współpracy oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i motywacji;
  • 20 dni płatnego urlopu;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość dołączenia do Drużyny Piłkarskiej KKZ, Drużyny Koszykarskiej KKZ lub Teamu Biegowego KKZ.

Dobra atmosfera i zgrany Zespół są dla nas niezwykle ważne. W związku z tym cyklicznie organizujemy  spotkania integracyjne, m.in. wyjścia do escape roomów czy pikniki rodzinne.

Nie czekaj – dołącz do nas!

Aplikuj!

Wyślij CV na adres: rekrutacja@kkz.com.pl z dopiskiem APLIKANT

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Składa się z trzech etapów:

Etap I to przesyłanie zgłoszeń na adres: rekrutacja@kkz.com.pl Na zgłoszenia czekamy
do dnia 31 marca 2022 r.

Osoby, które będą spełniały wymagania określone w ogłoszeniu, zostaną zaproszone do kolejnego etapu.

Etap II polega na rozwiązaniu przez kandydatów kazusu lub przygotowaniu projektu pisma procesowego. Osoby, które prześlą najlepsze rozwiązania zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu.

Etap III to rozmowa kwalifikacyjna i podjęcie decyzji o współpracy.

Czym wyróżniamy się od innych pracodawców? Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia. Każda aplikacja zostaje rozpatrzona i uzyskuje odpowiedź!

Rozstrzygnięcie rekrutacji nastąpi do dnia 15 kwietnia 2022 r.

Administratorem danych jest Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. („KKZ”; adres: Hoża 59A / 1B, 00-681 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez KKZ, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których KKZ prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w KKZ prosimy kierować pod adres: sekretariat@kkz.com.pl.