Ponad 550 kandydatów na aplikantów adwokackich w Warszawie złoży uroczyste ślubowanie
06.05.2022 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Dentons zaprasza kandydatów gotowych podjąć wyzwania na stanowisku: Junior Associate

W związku z rozwojem zespołu Postępowań sądowych zapraszamy kandydatów gotowych podjąć wyzwania na stanowisku:

Junior Associate

 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą pracę nad projektami z dziedziny sporów sądowych (ze szczególnym uwzględnieniem sporów korporacyjnych oraz sporów między podmiotami gospodarczymi). Zakres zadań będzie obejmować wsparcie Starszych prawników w opracowywaniu i wdrażaniu strategii procesowych (przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii), oraz przygotowywanie analiz prawnych na użytek prowadzonych spraw.

 

Wymagania i niezbędne kwalifikacje:

 • absolwent / absolwentka studiów prawniczych,
 • aplikacja adwokacka albo radcowska w toku (mile widziani aplikanci 1 roku),
 • pierwsze doświadczenia w pracy w zakresie obsługi procesowej – preferowane doświadczenie w sporach gospodarczych i cywilnych,
 • bardzo dobra znajomość prawa i postępowania cywilnego, w tym umiejętność pracy z orzecznictwem,
 • znajomość języka angielskiego – w tym języka prawniczego – w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentów (doświadczenie w pracy dla klientów obcojęzycznych będzie dodatkowym atutem).

 

Oferujemy:

 • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy przy pracy przy obsłudze największych sporów i dla największych klientów na rynku, w tym klientów międzynarodowych,
 • wsparcie zespołu, który z chęcią dzieli się wiedzą i doświadczeniem,
 • pracę w przyjaznej atmosferze, w środowisku ludzi pozytywnych, szanujących i wspierających indywidualność oraz różnorodność członków zespołu kancelarii.
 • odpowiedzialne stanowisko wraz ze stabilną i transparentną ścieżką kariery,
 • bieżący feedback od mentorów,
 • dobrą atmosferę – wyjazdy i wydarzenia integracyjne.

 

CV proszę przesłać na adres: Joanna.Pawlik@dentons.com

 

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o aplikowanie (CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (jak niżej)). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 

Post wygasa: 20.06.2022