ORA Warszawa

Kancelaria Adwokacka Prawa IT Wachowski rekrutuje na stanowisko Junior Lawyer!

Rekrutujemy na stanowisko Junior Lawyer!

Dlaczego Kancelaria Adwokacka Prawa IT Wachowski?

Specjalizujemy się w doradztwie prawnym dla firm i start-upów z branży TMT. Pracujemy blisko technologii, zwinnych metodyk zarządzania Agile i Scrum. Specjalizujemy się w prawie umów, prawie autorskim, ochronie danych osobowych, transakcjach, sporach i obsłudze korporacyjnej na rynku IT.

Młody Prawnik / Młoda Prawniczka – Junior Lawyer

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

  • Pomoc w rozwoju naszej praktyki IP i prawa nowych technologii,
  • praca merytoryczna w projektach i przy stałej obsłudze klientów, w tym software house – od codziennej obsługi prawnej firm z sektora nowych technologii,
  • poprzez kwestie praw autorskich, tworzenia umów na budowę aplikacji i regulaminów dotyczących świadczenia usług drogą elektroniczną, wdrożeń RODO, ochronę prywatności, pracę z integratorami usług e-commerce, po inwestycje w nowe technologie, spory i ulgi podatkowe w IT,
  • dodatkowo będziesz odpowiadać za  research oraz pomoc w projektowaniu i marketingu nowych usług, publikacje oraz szkolenia klientów.

Jakich cech kandydata oczekujemy?

  • Ukończyłeś/aś 1 rok aplikacji adwokackiej lub radcowskiej i posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej przy obsłudze prawnej firm,
  • interesujesz się nowymi technologiami, prawem własności intelektualnej, ochroną danych osobowych, cybersec, prawnymi aspektami oprogramowania i e-commerce;
  • Twoje cechy to odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa i nastawienie na rozwój; umiejętność koncentracji nie jest dla Ciebie problemem;
  • posługujesz się językiem angielskim na dobrym poziomie.

Co możemy Ci zaproponować?

  • Umowa o pracę UoP.
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych (do indywidualnego wykorzystania w zależności od potrzeb),
  • Dofinansowanie angielskiego (online, na miejscu lub hybrydowo)
  • Biblioteczka KAW (książki, czasopisma i audiobooki potrzebne do pracy i rozwoju – wybierz lub zamów)
  • Akademia KAW (korzystaj do woli z eksperckich video szkoleń i warsztatów prawa IT)
  • Repozytorium Kart Produktów (korzystaj i twórz szablony oraz koncepcje do wykorzystania w innych projektach)
  • Systemy informacji prawnej (korzystaj ze wszystkich dostępnych na runku)
  • Patronat i Program mentoringowy (zdobywaj wiedzę i umiejętności od doświadczonych osób, możesz liczyć na szacunek i uznanie osiągnięć)
  • Praca zdalna (wybierz czas, w którym chcesz pracować poza biurem)
  • Rozwój marki osobistej (pracuj bezpośrednio z klientem, prowadź szkolenia i meetupy, publikuj w naszych kanałach – będziemy Cię wspierać)
  • Czytelna ścieżka awansu (dostępna dla Ciebie wyłącznie w zależności od Twoich osiągnięć i aspiracji)
  • Integracja (przyjazne posiłki, spotkania, wydarzenia sportowe i wyjazdy integracyjne budujące swobodną atmosferę zaufania i współpracy)

Jak przebiega nasz proces rekrutacji?

  1. Analiza Twojego CV i listu motywacyjnego – czekamy na aplikacje do 13.02.2023 r.
  2. Jeśli spełnisz nasze oczekiwania, kazus do rozwiązania otrzymasz do 3 dni po złożeniu dokumentów aplikacyjnych.
  3. Spotkanie z osobami decyzyjnymi – do dnia 3 dni po odesłaniu rozwiązanego kazusu.
  4. Zatrudnienie – od razu, gdy będziesz dostępny.

Chcemy porozmawiać o: Twoim doświadczeniu, zrealizowanych projektach, ale również o zainteresowaniach, pracy dyplomowej, zdobytej wiedzy, pomysłach i publikacjach.

Co mówią o pracy u nas nasi pracownicy?

„Polecam pracę w KAW z uwagi na dobrą atmosferę w zespole, ciekawe i różnorodne projekty, a także dużą samodzielność w działaniu. Poza tym fajnie jest pracować z klientami z branży IT i podpatrywać jak to co kiedyś było mglistym marzeniem teraz staje się rzeczywistością dzięki nowym technologiom. Nie bez znaczenia jest również to, że w KAW pracujemy projektowo, dbamy o optymalizację naszej pracy i biznesowe podejście do problemów klientów, a także używamy nowoczesnych narzędzi pracy. Jednym słowem polecam wszystkim, którzy mają otwarte głowy, lubią innowacje i chcą pracować w nowoczesnej kancelarii.”
Mariola

“Dlaczego cenię prace w KAW? Głównie z powodu dużej samodzielności i autonomii w działaniu, możliwości sprawdzenie się na różnych polach, ale jednocześnie na fakt, że zawsze można liczyć na wsparcie zespołu. To właśnie dzięki niemu uważam, że codzienna praca jest przyjemniejsza i łatwiejsza.”
Joanna

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Kancelaria Adwokacka Wachowski z siedzibą w Warszawie przy ul. Przy Agorze 26/206. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji o przetwarzaniu tych danych, w tym o przysługujących prawach, możliwości wycofania ewentualnej zgody w dowolnym czasie oraz braku wpływu wycofania takiej zgody na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem jest dostępne na stronie internetowej Kancelarii Wachowski https://wachowskilaw.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/