ORA Warszawa

Kancelaria Adwokacka Karola Rutkowskiego zatrudni aplikanta adwokackiego do pracy w kancelarii.

Od kandydata oczekujemy:

  • statusu aplikanta pierwszego lub drugiego roku;
  • doświadczenia w pracy w kancelarii (mile widziane referencje);
  • praktycznej znajomości zagadnień z:
  • prawa i postępowania cywilnego;
  • prawa gospodarczego;
  • prawa i postępowania karnego;
  • praktycznej znajomości języka angielskiego;
  • organizacji pracy własnej;
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i weryfikacja pism na etapie przedsądowym i sądowym;
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych oraz dokumentacji wewnętrznej;
  • bieżąca obsługa klientów indywidualnych i korporacyjnych kancelarii;
  • analiza dokumentów i przygotowywanie taktyki procesowej lub linii obrony;
  • zastępstwo procesowe przed sądami lub organami;
  • wykonywanie fotokopii akt;
  • kontakt z sądami, organami i instytucjami.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • różnorodność prowadzonych spraw.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kancelaria@karolrutkowski.pl wpisując w tytule wiadomości: „Aplikant adwokacki”

Kancelaria zastrzega możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV oświadczenia zawierającego zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Karol Rutkowski Kancelarię Adwokacką w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami, o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Karl Rutkowski Kancelaria Adwokacka.

  1. Administrator danych osobowych przetwarza Pana/Pani dane na postawie obowiązujących przepisów prawa.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego.
  4. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  5. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.