ORA Warszawa
10.10.2023 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Adwokacka Judyta Kruk-Antoszewska i Kancelaria Adwokacka Piotr Królak zatrudnią aplikanta adwokackiego albo radcowskiego albo osobę, która rozpocznie aplikację.

Kancelaria Adwokacka Judyta Kruk-Antoszewska specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw pomiędzy przedsiębiorcami, prawa ochrony konkurencji, a także zajmuje się sprawami z zakresu prawa pracy i bieżącą obsługą przedsiębiorstw.

Kancelaria Adwokacka Piotr Królak jest butikową kancelarią prawną z siedzibą w centrum Warszawy, specjalizującą się w prawie cywilnym, w tym w szeroko rozumianym prawie nieruchomości oraz procesach sądowych.

Zakres obowiązków:

– sporządzanie pism procesowych

– bieżące doradztwo w sprawach Klientów

– interpretacja przepisów prawa

– zastępstwo procesowe na rozprawach sądowych

– telefoniczny kontakt z sądami, urzędami i komornikami

– bieżąca pomoc w prowadzeniu kancelarii

– ciekawą pracę w wielu obszarach prawa

– osobiste poświęcenie czasu w celu omawiania spraw i wprowadzanie w arkana wykonywania zawodu adwokata

– praca z poszanowaniem zajęć na aplikacji

– elastyczne godziny pracy

– praca w centrum Warszawy (ul. Wilcza)

– wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji wraz z informacją o oczekiwanych warunkach finansowych na adres: biuro@krolakpiotr.pl

Proszę o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez adwokat Judytę Kruk-Antoszewską oraz adwokata Piotra Królaka w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji. W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest adwokat Piotr Królak. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.