Kancelaria Adwokacka Dominik Z. Zygmuntowski siedzibą w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko: aplikant adwokacki / pracownik biurowy

Miejsce pracy: Warszawa

Kancelaria Adwokacka Dominik Z. Zygmuntowski z siedzibą w Warszawie podejmie współpracę z aplikantem adwokackim.

Obowiązki:

  • Wykonywanie czynności zawodowych
  • Obsługa prawna firm i osób indywidualnych

Wymagania:

  • Znajomości obowiązujących przepisów prawa
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Terminowość
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się Kancelarii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: dominik.zygmuntowski@adwokatura.pl wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.