Wydarzenia ORA
28.06.2021 / Oferty zatrudnienia

Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbary Kardyni z siedzibą w centrum Warszawy, rozpoczyna nabór na: aplikanta adwokackiego do stałej współpracy w siedzibie Kancelarii.

Od kandydata oczekujemy: Ø doskonałej znajomości przepisów z zakresu postępowania cywilnego, w tym w szczególności znajomości aktualnej procedury cywilnej; Ø odpowiedniego, do posiadanego przez Kandydata stażu, doświadczenia w prowadzeniu spraw cywilnych z zakresu prawa rodzinnego, obsługi klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, Ø samodzielności, dokładności oraz ambicji, Ø gotowości do zastępowania klienta przed sądem oraz umiejętności skutecznej i odważnej obrony klienta w toku procesu, Ø mile widziana znajomość prawa karnego oraz korporacyjnego, Ø umiejętności interpersonalnych w zakresie bezpośredniej współpracy z klientem; Ø umiejętności pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu;

Ø samodzielną i bezpośrednią pracę z Klientem we współpracy z doświadczonymi adwokatami i prawnikami, Ø szerokie spektrum spraw pozwalające na zdobycie praktycznego doświadczenia w wielu dziedzinach prawa, Ø wpływ na rozwój kancelarii, Ø wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, Ø regularne szkolenia.

Kancelaria świadczy zarówno obsługę prawną klientom indywidulanym jak również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców. W związku ze swoim rozwojem, stale otwiera się na nowe dziedziny.

CV prosimy nadsyłać na adres: kancelaria@kardynia.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.)