ORA Warszawa
13.01.2023 / Oferty zatrudnienia

Gardocki i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni poszukuje do stałej współpracy osoby na stanowisko: APLIKANT ADWOKACKI/APLIKANTKA ADWOKACKA

Gardocki i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni jest polską Kancelarią świadczącą kompleksową obsługę prawną. Od wielu lat z sukcesem doradza przedsiębiorstwom polskim i zagranicznym. Kancelaria reprezentuje najwyższe standardy etyczne i zawodowe. Skuteczność i profesjonalizm w obsłudze oraz zaufanie Klientów stanowią priorytety we wszelkich działaniach.

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze firm z sektora finansów, usług, obrotu nieruchomościami i wielu innych dziedzinach prawa. Duże grono naszych stałych Klientów stanowią firmy leasingowe o znaczącej pozycji na rynku, fundusze inwestycyjne, deweloperzy, spółki przewozowe, paliwowe, jak również podmioty zajmujące się obrotem nieruchomościami a także obrotem wierzytelnościami.

W związku z dynamicznym rozwojem, Kancelaria Gardocki i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni, zlokalizowana na warszawskim Żoliborzu

poszukuje do stałej współpracy osoby na stanowisko:

APLIKANT ADWOKACKI/APLIKANTKA ADWOKACKA

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU NALEŻEĆ BĘDZIE M.IN.

• analiza aktów prawnych i orzecznictwa,
  • przygotowywanie projektów pism procesowych i rekomendacji,
  • kompletowanie materiału dowodowego, praca z aktami,
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych, umów, korespondencji,
  • samodzielne prowadzenie wybranych spraw,
  • uczestniczenie w działaniach marketingowych Kancelarii w ramach promowania wybranej specjalizacji.

OD OSÓB APLIKUJĄCYCH OCZEKUJEMY:

• statusu aplikanta I lub II roku na aplikacji radcowskiej lub adwokackiej,
  • doświadczenia w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego,
  • proaktywnej postawy, umiejętności rozwiązywania problemów oraz chęci uczenia się i podejmowania wyzwań,
  • umiejętności pracy w zespole oraz efektywnej komunikatywności,
  • znajomości obsługi pakietu MS Office (z naciskiem na Word i EXCEL), obsługi urządzeń biurowych
  • odpowiedzialności i skrupulatności,
  • dobrej organizacji pracy.

OFERUJEMY:

• kompetentny, zgrany, otwarty na dzielenie się wiedzą zespół,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • udział w wielu ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa, z naciskiem na prawo cywilne i karne,
  • atrakcyjne warunki współpracy oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania.

DOŁĄCZ DO NAS!
Prześlij nam swoje CV na adres e-mail: barbara.wachol@gardocki.pl

Na zgłoszenia czekamy do 8 lutego 2023 r.

Rozstrzygnięcie rekrutacji nastąpi do dnia 9 lutego 2023 r.

Administratorem danych jest Gardocki i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni („GiP”; adres: Śmiała 26, 01-523 Warszawa). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez GiP, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których GiP prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. Dziedziny prywatności w GiP prosimy kierować pod adres: barbara.wachol@gardocki.pl.