Ponad 550 kandydatów na aplikantów adwokackich w Warszawie złoży uroczyste ślubowanie

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. z siedzibą we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem biur terenowych poszukuje kandydatów na stanowisko aplikant adwokacki

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k. z siedzibą we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem  biur terenowych poszukuje kandydatów:

Stanowisko: aplikant adwokacki

Miejsce pracy:  Biuro terenowe w Warszawie

Kancelaria specjalizuje się w sprawach uzyskiwania świadczeń na rzecz Konsumentów od podmiotów rynku finansowego, a obecnie lider na rynku w zakresie dochodzenia roszczeń dotyczących kredytów hipotecznych powiązanych z frankiem szwajcarskim.

Zakres obowiązków:

  • udział w rozprawach,
  • kontakt z Klientem.
  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym.

Wymagania:

  • drugi, trzeci rok aplikacji,
  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,
  • doświadczenie procesowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub w instytucji bankowej,
  • doświadczenie zawodowe w dochodzeniu roszczeń od podmiotów rynku finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę oparciu o umowę B2B albo umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się strukturze,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w podmiocie należącym do grupy kapitałowej spółki notowanej na GPW,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • okres wdrożeniowy,
  • cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość pracy zdalnej oraz stacjonarnej w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji w centrum miasta,
  • dofinansowanie pakietu medycznego oraz sportowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w terminie do dnia 01.04.2022 r. pod adres mailowy:

agnieszka.kozlowska@bochenekiwspolnicy.pl

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.