Zgromadzenie Izby – loginy i hasła dostępowe do uczestnictwa w trybie online

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

w związku ze zbliżającym się Zgromadzenie Izby zwołanym na dzień 20 maja br. (sobota) na godzinę 9.00 informujemy, iż link do uczestnictwa w Zgromadzeniu w wersji online (do aplikacji WZA24) z loginem i hasłem został wysyłany do Państwa w czwartek 18.05.2023 roku w godzinach popołudniowych. Jeżeli do wczoraj do godziny 24.00 nie otrzymali Państwo tego maila (prośba o sprawdzenie także folderu SPAM), prosimy o informację mailową na adres it@ora-warszawa.com.pl, podając także w tym mailu swój numer telefonu komórkowego, który będzie służył do awaryjnego wysłania hasła.

Prosimy o sprawdzenie procesu logowania po otrzymaniu maila. Jeżeli zmienią Państwo hasło do logowania, prośba o zapamiętanie go.

Jeżeli w dniu Zgromadzenia wystąpią problemy z logowaniem/głosowaniem, zachęcamy do kontaktu pod numerem infolinii 61 666 19 77 – będzie ona czynna od godz. 8:30 w dniu Zgromadzenia.

Informujemy także, iż w aplikacji WZA24 dźwięk domyślnie jest wyciszony, aby go włączyć należy na ekranie transmisji kliknąć na przekreśloną ikonę głośnika.

W przypadku problemów, zachęcamy także do skorzystania z instrukcji logowania i glosowania.

adw. Aleksander Krysztofowicz – Wicedziekan ORA w Warszawie
adw. Tomasz Korczyński – Przewodniczący Komisji ds. Informatyzacji