16.09.2022 / Wiadomości

Zapraszamy do udziału w akcji „Rak to nie wyrok. Masz Prawo do obrony”

Szanowne Koleżanki

w imieniu Zespołu ds. Kobiet przy Naczelnej Radzie Adwokackiej serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Rak to nie wyrok. Masz Prawo do obrony”.

W ramach kampanii każda Pani Mecenas będąca członkiem naszej Izby może bezpłatnie skorzystać z profilaktyki 40 PLUS. Jest to program obejmujący pakiet bezpłatnych badań diagnostycznych. Zakres badań dobierany jest indywidualnie na podstawie informacji udzielonych przez Pacjenta w ankiecie.

Badania odbędą się w wybrany dzień w październiku, w placówce Lux Med – placówka oraz dokładny dzień zostanie wskazana w terminie późniejszym.

Kto może skorzystać z bezpłatnych badań

Program obejmuje Panie, będące członkiem naszej Izby, które mają rocznikowo 40 lub więcej lat oraz zgłoszą chęć udziału w akcji poprzez ankietę dostępną w Panelu Adwokata do dnia 21 września, do godz.12.00

Ankietę można także wypełnić po zalogowaniu do Panelu Adwokata w zakładce KOMUNIKACJA/ANKIETY.

Bezpłatne badania dostępne w programie:

• morfologia,
  • cholesterol całkowity lub lipidogram,
  • glukoza,
  • ALAT, ASPAT, GGTP,
  • kreatynina we krwi,
  • badanie ogólne moczu,
  • poziom kwasu moczowego we krwi,
  • krew utajona w kale,
  • pomiar ciśnienia tętniczego,
  • pomiar masy ciała, wzrostu, obwodu w pasie oraz obliczanie wskaźnika masy ciała (BMI).

Również w ramach akcji „Rak to nie wyrok. Masz Prawo do obrony” otrzymamy link do weibnaru, który odbędzie się 15 października, dotyczącego tematyki związanej z profilaktyką nowotworową.

Osobą koordynującą tę akcję w ramach naszej Izby jest adw. Joanna Tkaczyk-Lipnicka (Przewodnicząca Komisji ds. wsparcia w wykonywaniu zawodu)

Serdecznie zapraszamy!