18.08.2022 / Sport

XVII Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie – Kamień 2022 – szczegóły organizacyjne!

Komitet Organizacyjny oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie wraz z Sailing Event Karol Górski zapraszają na XVII Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie – Kamień 2022.

XVII Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarskie (AMP) odbędą się w dniach 22 – 25 września w klubie żeglarskim Mila w Kamieniu.

Mistrzostwa odbędą się pod patronatem Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

AMP w Żeglarstwie to wyjątkowa impreza, która już od 17 lat integruje wokół żeglarstwa adwokatów i aplikantów adwokackich z całej Polski. Zapewniamy, że spotkają Państwo tu ludzi, którzy lubią dreszcz rywalizacji i smak zwycięstwa.

Dla uczestników zostało przygotowanych moc atrakcji w tym:
• 2 dni niepowtarzalnego mazurskiego klimatu
• sportowe emocje na wodzie na jachtach Antila 24.4
• wyścigi krótko i długodystansowe
• dwa muzyczne wieczory
• konkurencje na Najbardziej Wszechstronną Załogę

W Regatach starują załogi 4-6 osobowe – składające się z adwokatów, aplikantów adwokackich oraz osób towarzyszących. Warunkiem udziału załogi w Regatach jest członkostwo w załodze sternika posiadającego uprawnienia, co najmniej, żeglarza jachtowego.

1. ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia są przyjmowane do 31 sierpnia 2022 roku! Po tym terminie nie przyjmujemy zgłoszeń.
Liczba miejsc jest ograniczona z uwagi na ograniczoną liczbę jachtów – decyduje kolejność zapisów i wpłat.
Każdy uczestnik musi zgłosić się poprzez formularz zgłoszeniowy: https://rezerwacja.jeziorakyachtclub.pl/?course_id=14

Po otrzymaniu emaila z numerem rezerwacji należy dokonać przelewem opłaty wpisowego.
Po opłaceniu wpisowego przez wszystkich członków załogi sternik rezerwuje jacht (patrz poniżej). Ponadto Sternicy proszeni się o kontakt emaliowy (regatyamp@sailingevent.pl) z organizatorem w celu podania ilości osób w załodze, co ułatwi organizatorowi zidentyfikowanie liczby załóg.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod nr. tel. +48 882 069 309 oraz na adres e-mail regatyamp@sailingevent.pl

2. WPISOWE:

Wpisowe do regat wynosi 750 zł/osoba (*dofinansowanie dla aplikantów izbowy adwokackiej w Warszawie – informacja poniżej).

Cena zawiera: udział w regatach, wyżywienie (3 x śniadania, 2 lunche, 2 kolacje), nagrody, udział w imprezach towarzyszących.

Cena nie zawiera: napoi, dojazdu, noclegu w domkach (dla chętnych; podstawowe zakwaterowanie jest na łodziach).

3. CZARTER JACHTÓW:

Poza kosztem wpisowego każda załoga musi wyczarterować łódź. Cena czarteru wynosi 1262,50 zł brutto ze sprzątaniem i paliwem. W tym roku regaty odbywają się na identycznych dla wszystkich załóg jachtach Antila 24.4. Czarter odbywa się za pomocą linku: https://rezerwacja.jeziorakyachtclub.pl/?course_id=14
Uwaga: Przed dokonaniem czarteru jachtu wszyscy członkowie załogi muszą się zarejestrować i opłacić wpisowe.

4. NOCLEGI

Zakwaterowanie odbywa się na jachtach. Dla zainteresowanych istnieje możliwość rezerwacji domków 4-osobowych w cenie 400 zł za dobę (niezależnie od ilości osób w domku).
Rezerwacji można dokonać poprzez stronę: https://rezerwacja.jeziorakyachtclub.pl/?course_id=14
Noclegi nie zawierają śniadań, które wliczone są dla wszystkich w cenie wpisowego.

5. PROGRAM

Czwartek – 22 września 2022 roku
Przyjazd uczestników i odbiór jachtów/zameldowanie w domkach
20.00 Nieoficjalne spotkanie przy kawie w restauracji Klubu Mila

Piątek – 23 września 2022 roku
10.00 – 10.30 Odprawa
11.00 – 16.00 Regaty
16.30 Lunch
19.00 Sailor’s Party

Sobota – 24 września 2022 roku
10.00 – 10.30 Odprawa
11.00 – 16.00 Regaty
16.30 Lunch
19.00 Bal Adwokacki

Niedziela – 25 września 2022 roku
Do 10.30 Zdanie jachtów
Wyjazd

6. DOFINANSOWANIE DLA APLIKANTÓW ADWOKACKICH IZBY ADWOKACKIEJ W WARSZAWIE

Aplikanci adwokaccy Izby Adwokackiej w Warszawie mogą uzyskać od Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie dofinansowanie udziału w Mistrzostwach.

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest zgłoszenie udziału w Mistrzostwach oraz opłacenie wpisowego w wysokości 450 zł tj. specjalnej ceny dla aplikantów pomniejszonej o dofinansowanie w wysokości 300 zł od osoby. Liczba miejsc z dofinansowaniem jest ograniczona i decydować będzie kolejność wpłat.

Wnioski mailowe o dofinansowanie wraz z przedstawieniem dowodu wpłaty należy kierować do Pani Barbary Smoderek, biuro ORA, email: barbara.smoderek@ora-warszawa.com.pl
Dofinansowanie będzie przyznane aplikantom, którzy nie zalegają ze składkami oraz opłatą za szkolenie.

7. DODATKOWE INFORMACJE

Zapraszamy na stronę regat www.sailingevent.pl/amp/, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.

Zachęcamy również do polubienia fanpage’a Adwokackich Mistrzostw Polski oraz Adwokackiego Klubu Żeglarskiego, gdzie można znaleźć zdjęcia ze wszystkich poprzednich edycji.

Do zobaczenia na wodzie,
Komitet organizacyjny