XII Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich już w najbliższą sobotę, 10 lutego br. – informacje organizacyjne

W związku z nadchodzącym wydarzeniem chcielibyśmy przekazać kilka istotnych informacji organizacyjnych. Wejście na Bal otwarte będzie już od godz. 19:00. Na teren Arkad Kubickiego można wejść tylko od strony Placu Zamkowego (przez Bramę Wieży Zegarowej) – mapka w załączeniu. Brama będzie otwarta do ostatniego gościa, a zakończenie Balu planowane jest o godz. 4:15 rano.

Najbliżej wejścia do Zamku taksówki mogą zatrzymywać się przy ul. Podwale lub koło Kościoła Św. Anny na Krakowskim Przedmieściu.

Prosimy o zabranie ze sobą legitymacji aplikanta/adwokata lub dowodu osobistego w przypadku osób towarzyszących, które będą potrzebne przy sprawdzaniu listy gości.

Recepcja będzie podzielona na 4 stanowiska – alfabetyczny podział nazwisk oraz osobne stanowisko dla osób towarzyszących oraz adwokatów.

Oficjalne rozpoczęcie Balu zaplanowane jest na godz. 20:30. Między godziną 19:00 a 20:30 czas umili Państwu występ saksofonisty Łukasza Ludwickiego.

W programie Balu przewidziany jest Finał Turnieju Wiedzy Aplikanta, Koncert Talentów oraz zabawa przy muzyce DJ Kuby Króla do godziny 4:15. Oprawę zdjęciową zapewni fotograf Michał Borowski.

W Finale Turnieju Wiedzy Aplikanta wystąpią trzy drużyny aplikanckie:

Drużyna nr 1
apl. adw. Ola Szkodzińska i apl. adw. Tomasz Kapica – 1 rok aplikacji

Drużyna nr 2
apl. adw. Agnieszka Leonkiewicz i apl. adw. Marek Laskowski – 1 rok aplikacji

Drużyna nr 3
apl. adw. Piotr Krajewski i apl. adw. Paweł Knoblauch (Izba Adwokacka w Olsztynie)

Nad przebiegiem Finału czuwać będzie Jury w składzie:

adw. dr Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska, Przewodnicząca Jury Wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie
adw. Jakub Jacyna, Sekretarz Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie
adw. Marta Tomkiewicz-Januszewska, Opiekun 1 roku szkolenia.

Ze względu na strukturę podłogi w Arkadach Kubickiego, która tylko częściowo może być przykryta dywanem, Paniom polecamy zabranie drugiej pary butów.

Uprzejmie przypominamy, że wydzielona będzie strefa dla osób palących w ogrzewanym namiocie przy jednej z arkad. W razie konieczności na górze przy ruchomych schodach znajduje się punkt medyczny.

Osoby zainteresowane kupieniem dodatkowych biletów prosimy o pilne wypełnienie formularza:

oraz kontakt mailowy BalAplikantow2024@gmail.com  W wyjątkowych przypadkach będzie możliwość wykupienia biletu na miejscu.

W wydarzeniu weźmie udział około 800 osób.  Karnawałowy Bal Aplikanta jak zawsze będzie wyjątkową okazją do spotkania, nawiązania nowych znajomości i integrowania naszej adwokackiej społeczności.

Partnerem merytorycznym Balu jest Wydawnictwo Legalis C.H. Beck.

Zachęcamy do śledzenia aktualności związanych z Balem w wydarzeniu na Facebooku:

Komitet Organizacyjny Balu
Samorząd Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie