Wydarzenie After Exam Party – 13 maja 2023 r. w klubie XOXO

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie wraz z Komisją Integracji, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz Klubem Aplikanta Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie mają zaszczyt zaprosić wszystkich aplikantów adwokackich i adwokatów na wydarzenie After Exam Party w Klubie XOXO.

Wydarzenie odbędzie się 13 maja 2023 r. (sobota), wstęp od godziny 22.00.

Organizatorami wydarzenia After Exam Party są Klub Aplikanta Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie oraz Komisja Integracji Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie (dalej: „Organizatorzy”).

Zasady uczestnictwa:

Chęć uczestniczenia w After Exam Party zgłasza się poprzez dołączenie do wydarzenia na platformie Facebook: https://www.facebook.com/events/520871746920210/?ref=newsfeed.

Uczestnikami wydarzenia mogą być aplikanci adwokaccy, radcowscy, adwokaci, radcy prawni wraz z osobą towarzyszącą.

Obowiązuje zasada: 1 aplikant/adwokat/radca – 1 osoba towarzysząca.

Aplikant adwokacki/Adwokat zobowiązany jest okazać przed wejściem na After Exam Party ważną legitymację aplikanta/adwokata. Osoby towarzyszące uczestniczą w wydarzeniu po okazaniu przez aplikanta/adwokata ważnej legitymacji.

W ramach relacji z After Exam Party będą wykonywane zdjęcia przez profesjonalnego fotografa, które zostaną zamieszczone na grupach Organizatorów. Grupy Organizatorów (profile) są publiczne, tzn., że zawartość publiczną może zobaczyć każdy, w tym osoby, które nie są Użytkownikami danego serwisu, a które korzystają z innych mediów takich jak prasa oraz innych serwisów internetowych.

Ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres e-maila: samorzadaplikantow@gmail.com

Do zobaczenia,

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie