Zaproszenie na koncert o Warszawie

Z okazji obchodów 100-lecia Izby Adwokackiej w Warszawie Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na Koncert Piosenek o Warszawie, który odbędzie się w dniu 27 czerwca 2019 roku o godz. 19:00, sala im. H.Krajewskiego, Al. Ujazdowskie 49 w Warszawie.

Przedwojenne szlagiery, piosenki z czasów Powstania oraz warszawskie przeboje Czesława Niemena, T-LOVE czy LADY PANK z ostatnich dziesięcioleci zaśpiewają adwokaci i aplikanci naszej Izby.
Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wystąpić w koncercie i mają „talent” prosimy o kontakt z adw. Dominiką Tomaszewską, email:  dominika.tomaszewska.dt@gmail.com
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zwracamy się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie uczestnictwa najpóźniej do dnia 26 czerwca 2019 r. na email:  koncert.izby2019@gmail.com.
Partnerami koncertu są Wydawnictwo C.H. BECK oraz Kancelaria Ad Exemplum adw. Agaty Rewerskiej.
Po koncercie zapraszamy na poczęstunek i kieliszek wina.
Komitet organizacyjny Koncertu:
adw. Monika Rajska – przewodnicząca Komisji