VII Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej – wyłoniono jury konkursowe

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak wraz z Przewodniczącym Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, Dziekanem Izby Adwokackiej w Lublinie, adw. Stanisławem Estreichem, serdecznie zapraszają na Dzień Adwokacki na Torze Służewiec w dniu 24 czerwca 2018 roku (niedziela).

Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez Komisję Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu, mające na celu integrację warszawskiej palestry. Od godz. 14:00 na I piętrze oraz tarasie odnowionej Trybuny Honorowej zorganizowany będzie poczęstunek dla wszystkich gości. Atrakcją dnia będzie VII Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej, która rozpocznie się ok. godz. 16:00. Po gonitwie zaplanowana jest uroczysta dekoracja na padoku z udziałem przedstawicieli Adwokatury. Zwycięski koń zostanie udekorowany szarfą z logo Adwokatury. Gonitwa poprzedzona będzie krótką zapowiedzią o roli samorządu adwokackiego, skierowaną do kilku tysięcznej publiczności.

Po raz trzeci zostanie zorganizowany konkurs na najlepsze nakrycie głowy pod patronatem Wicedziekan ORA, adw. Katarzyny Gajowniczek-Pruszyńskiej. Zaproszenie do jury przyjęła adw. Marta Seredyńska, Wiceprzewodnicząca Koła Kobiet, adw. Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, adw. Luka Szaranowicz, członek ORA oraz adw. Marek Malecha. W tym roku nagrodzimy zarówno Panie jak i Panów.

Do wejścia na Tor Służewiec oraz na 1 piętro Trybuny Honorowej uprawniać będzie zaproszenia, które adwokaci mogą odbierać w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie (Al. Ujazdowskie 49, pok. nr 14) za okazaniem legitymacji adwokackiej, od dnia 12 czerwca 2018 r. Liczba zaproszeń jest ograniczona.

Obowiązują stroje oficjalne. Mile widziane kapelusze, fascynatory i inne nakrycia głowy.

Do dyspozycji naszych gości będzie ponad 200 miejsc parkingowych na parkingu przy fontannie, wjeżdżając od ul. Poleczki.

Więcej informacji o gonitwach na Torze Służewiec: www.torslużewiec.pl

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że sponsorami wydarzenia są dwie kancelarie prawne: Kancelaria T. de Virion, J.Turczynowicz-Kieryłło i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp.k. oraz Kancelaria Adwokacka AD Exemplum adw. Agaty Rewerskiej.

Wspiera nas także J.A. Baczewski oraz marka Carlsberg.

Komitet Organizacyjny:

Adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji

Adw. Przemysław Krzemieniecki, Członek Komisji

Adw. Michał Pomorski, Zastępca Przewodniczącego

Egz. apl. adw. Magdalena Niegierewicz, Członek Komisji

Egz. apl. adw. Joanna Tkaczyck

Egz.apl. adw. Marta Wyszyńska