VI Koncert Bożonarodzeniowy Izby Adwokackiej w Warszawie – 17 grudnia br.

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie serdecznie zaprasza na VI Koncert Bożonarodzeniowy Izby Adwokackiej w Warszawie, który odbędzie się w dniu 17 grudnia 2019 roku o godz. 19:00, sala im. H. Krajewskiego, Al. Ujazdowskie 49 w Warszawie.

Przepiękne utwory o tematyce świątecznej, kolędy i pastorałki zaśpiewają adwokaci i aplikanci naszej Izby.

Mamy nadzieję, że koncert stanie się świetną okazją, aby w tym wyjątkowym czasie wspólnie posłuchać kolęd oraz złożyć sobie świąteczne życzenia.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zwracamy się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie uczestnictwa najpóźniej do dnia 16 grudnia 2019 r. na email: koncertizby19@gmail.com

Partnerami koncertu są Wydawnictwo C.H. BECK oraz Kancelaria adw. Agaty Rewerskiej.

Po koncercie zapraszamy na świątecznego śledzika i kieliszek wina.

Komitet organizacyjny Koncertu:

adw. Monika Rajska – przewodnicząca Komisji