Pokaz filmu „Żeby nie było śladów” – 7 grudnia br.

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie zaprasza adwokatów i aplikantów Izby na zamknięty pokaz filmu „Żeby nie było śladów” o tragicznej historii śmiertelnego pobicia maturzysty Grzegorza Przemyka w latach 80-tych. 

Pokaz odbędzie się już w najbliższy wtorek, 7 grudnia 2021 r. o godz. 18:00 w Kinotece PKiN (Pałac Kultury i Nauki, wejście od strony al. Jerozolimskich).

Przed pokazem zaplanowana jest rozmowa z Panią Mecenas Ewą Milewską-Celińską, która reprezentowała rodzinę Grzegorza Przemyka w charakterze oskarżycieli posiłkowych w procesie karnym. Rozmowę poprowadzi Dziekan ORA, adw. Mikołaj Pietrzak. 

Po seansie na gości czekać będzie lampka wina. Do naszej dyspozycji będzie także kinowa kawiarnia.

Zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/AnBbLGtZQXDF4adBA

Wydarzenie jest w całości finansowane ze środków Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Z bezpłatnego biletu na pokaz mogą skorzystać osoby niezalegające z opłatami na rzecz samorządu.

Z uwagi na ograniczenia związane z reżimem sanitarnym, liczba miejsc podczas Wydarzenia jest ograniczona i przewidziana wyłączenie dla adwokatów i aplikantów (bez osób towarzyszących), którzy są w pełni zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub posiadają negatywny wynik testu na COVID-19, wystawiony nie później niż 48 przed terminem Wydarzenia. Przed wejściem na salę mogą być Państwo poproszeni o okazanie certyfikatu szczepienia, wyniku testu lub informacji o ozdrowieniu.

Autorem publikacji jest Cezary Łazarewicz. Książkę wydaną nakładem wydawnictwa Czarne można kupić na stronie: https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/zeby-nie-bylo-sladow oraz na miejscu w dniu wydarzenia. 

Partnerem wydarzenia jest Kinoteka Multiplex nowoczesny kompleks kinowy z 8 salami w wyjątkowych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki.  W tym miejscu znajdowały się kiedyś sztandarowe sale kinowe, takie jak Przyjaźń, Wiedza, czy Młoda Gwardia. Styl multipleksu łączy w sobie socrealistyczną architekturę z tradycją powojennej Warszawy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: komisja.integracji@ora-warszawa.com.pl lub telefoniczny z adw. Marią Kozłowską (tel. 791 735 184)

Zapraszamy serdecznie!

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu

adw. Maria Kozłowska, Wiceprzewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu