Wigilia Samorządu Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie

13 grudnia 2023 r. odbyła się druga Wigilia Samorządu Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie. Wasza obecność po raz kolejny udowodniła, że aplikacja to nie tylko czas na zdobywanie doświadczenia zawodowego i naukę, ale i na zawiązywanie wspaniałych przyjaźni.

Wspaniale spędzony czas to najlepsza nagroda dla Samorządu Aplikantów za organizowanie wydarzeń dla Was. W spotkaniu uczestniczyli nie tylko przedstawiciele samorządu, ale także aplikanci szczególnie udzielający się na rzecz naszej Izby oraz goście specjalni.

Michał Terebecki wraz z Anną Pietrzyk powitali obecnych, a następnie głos zabrał Dziekan naszej Izby adw. Mikołaj Pietrzak, wyrażając swoje zdumienie imponującą frekwencją.

Mec. Marta Tomkiewicz-Januszewska opowiedziała o działalności na rzecz Samorządu, w tym o satysfakcji z tego płynącej, a także o różnicach w programie szkolenia aplikantów izby warszawskiej na tle innych izb w Polsce.

Żaneta Majewska, Anna Pietrzyk i Michał Terebecki złożyli podziękowania dla aplikantów szczególnie zaangażowanych w działalność na rzecz izby.

Ewa Błędniak wraz z Rafałem Skaradzińskim dokonali krótkiego i treściwego podsumowania wydarzeń organizowanych przez Samorząd Aplikantów w 2023 r., a Miłosz P. Kołcz-Otwinowski złożył wszystkim świąteczne życzenia.

W spotkaniu uczestniczyły też byłe przedstawicielki Samorządu Aplikantów – Justyna Łusiak, Klaudia Rynkiewicz oraz Hanna Szkudlarek-Kownacka.

Wydarzenie było współfinansowane ze środków Komisji Integracji Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Bardzo Wam dziękujemy za ten wyjątkowy wieczór.

(notatkę sporządziła apl. adw. Anna Pietrzyk)