10.12.2021 / Wiadomości

Zmiana formy ślubowania nowych aplikantów

Biorąc pod uwagę mające obowiązywać od 15 grudnia nowe obostrzenia epidemiczne, a także kierując się troską o zdrowie wszystkich zainteresowanych, z przykrością zawiadamiamy, że ślubowanie aplikantów adwokackich 1. roku szkolenia, które było planowane na 17 grudnia 2021 r. w formie stacjonarnej w Teatrze Roma, zostanie przeprowadzone wyłącznie w formie on-line.

Tym samym ślubowanie nowych aplikantów adwokackich zostanie przeprowadzone w dwóch terminach:

• 16 grudnia o godz. 9:00 – w formie online;
  • 17 grudnia o godz. 12:00 – w formie online.

W poniedziałek, 13 grudnia, wszyscy ślubujący otrzymają szczegółowe instrukcje związane z powyższymi uroczystościami.

Serdecznie przepraszamy Państwa za niedogodności organizacyjne związane z powyższą zmianą. Podjęcie tej decyzji było konieczne, jako że biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju sytuacji, Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie nie jest w stanie zapewnić pełnego bezpieczeństwa dla wszystkich ślubujących.