05.01.2018 / Wiadomości

XXXV Jubileuszowe Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury SZKLARSKA PORĘBA 2018

Izba Adwokacka w Wałbrzychu oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA zapraszają na XXXV Jubileuszowe Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury, które odbędą się w Szklarskiej Porębie w dniach 1-4 marca 2018 r. Mistrzostwom będzie towarzyszyć Konferencja w ramach której uczestnicy otrzymają punkty szkoleniowe.

Mistrzostwa odbywać się będą w roku jubileuszowym 100-lecia Adwokatury Polskiej. Z tej okazji pierwszą konkurencją Mistrzostw będzie zorganizowany w dniu 2 marca 2018 r. w ramach narciarskiego Biegu Piastów w Szklarskiej Porębie Jakuszycach – Narciarski Bieg Stulecia Adwokatury na dystansie 7 kilometrów stylem klasycznym. Bieg Piastów ma charakter biegu masowego w którym na tym dystansie starują przede wszystkim amatorzy i osoby zaczynające przygodę z nartami biegowymi. Trasa jest łatwa zaś cała impreza ma charakter sportowego pikniku. Osoby nie posiadające nart biegowych mogą za dodatkową odpłatnością zamówić komplet butów, nart i kijków do biegu klasycznego.

Drugiego dnia Mistrzostw – w sobotę 3 marca 2018 r., odbędą się zawody narciarskie i snowboardowe w czeskim ośrodku narciarskim Rejdice, położonym około 20 kilometrów od Szklarskiej Poręby.

Siedzibą Mistrzostw będzie hotel Blue Mountain Resort – otwarty w lipcu 2017 r. komfortowy kompleks apartamentowy stworzony z myślą o rodzinnym wypoczynku. Jest to hotel z Aquaparkiem i bogatą infrastrukturą składający się z przestronnych apartamentów z aneksem kuchennym i balkonem. Więcej informacji na stronie www.blue-mountain-resort.pl

Koszt udziału w Mistrzostwach i zamieszkania w Blue Mountain Resort w pokoju dwuosobowym wynosi 870 zł i obejmuje pobyt od obiadokolacji w dniu 1 marca 2018 r. do śniadania w niedzielę 4 marca 2018 r. W cenie mieszczą się śniadania, obiadokolacja w czwartek 1 marca 2018 r., dwie uroczyste kolacje w piątek i sobotę oraz opłaty startowe i koszty transportu autokarem na zawody. W cenę nie są wliczone karnety narciarskie (około 60 – 80 zł za dzień) oraz koszt wypożyczenia sprzętu biegowego (około 30-50 zł za dzień). Koszt pobytu obejmuje również wstęp do Aquqparku z wyłączeniem niektórych płatnych usług SPA. Koszt pobytu w pokoju 1 osobowym wynosi 1170 zł.

Termin zgłoszeń na Mistrzostwa upływa w dniu 10 stycznia 2018 r. Po tym terminie zgłoszenia uzależnione będą od konieczności potwierdzenia przez uczestnika wolnych miejsc w Hotelu. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie w tym terminie wpisowego w kwocie 500 zł (700 zł za apartament jednoosobowy) oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres email biuro.rd.walb@adwokatura.pl . Druga rata musi być wpłacona do dnia 10 lutego 2018 r.

Informacje ogólne bartosz.luc@adwokatura.pl

Organizacja Biegu Stulecia lklempouz@wp.pl

Zgłoszenia i rezerwacje:

Biuro ORA Wałbrzych – Marcelina Nowicka 748426299 biuro.rd.walb@adwokatura.pl

Hotel Blue Mountain Hotel 756199499

Więcej informacji o Mistrzostwach, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy:

Wydarzenie na Facebooku:

Serdecznie zachęcamy do udziału członków naszej Izby! W tym roku też zawalczymy o zwycięstwo w klasyfikacji Izbowej.

Adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji Integracji Kultury i Sportu

Adw. Ludwik Żukowski – Członek Komisji, sekcja narciarska