30.04.2019 / Wiadomości

Wykład Pani Dziekan Izby Adwokackiej w Paryżu, adw. Marie-Aimée Peyron, już 10 maja

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie ma zaszczyt zaprosić na wykład Pani adw. Marie-Aymée Peyron, Dziekan Paryskiej Izby Adwokackiej, pt.: „Praworządność i sprawiedliwość”.

Wykład odbędzie się w dniu 10 maja 2019 roku o godz. 16:00 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, Al. Ujazdowskie 49, w sali im. Henryka Krajewskiego.

Prosimy o potwierdzenie obecności  do dnia 8 maja 2019 r. tel. 22 58-49-629, e-mail: l.wolynska@ora-warszwa.com.pl

Wykład odbędzie się w jęz. francuskim, zapewniamy tłumaczenie.

Informujemy jednocześnie, iż Pani Dziekan będzie gościem odbywającego się w dniu następnym jubileuszowego Zgromadzenia naszej izby. Przypominamy także, iż w roku 2018 nasza izba podpisała umowę o współpracy międzynarodowej z izbą Adwokacką w Paryżu.

Sponsorami wydarzenia są: adw. Tomasz Wardyński oraz kancelarie: Dentons i Gide Loyrette Nouel.