16.06.2021 / Wiadomości

Weź udział w zbiórce – wsparciu dla mec. Aleksandry Daleckiej

Nasza izbowa koleżanka, adw. Aleksandra Dalecka toczy walkę z rakiem, która wymaga ogromnej siły i środków finansowych. Polecamy Państwa życzliwej uwadze zbiórkę, w której możemy wesprzeć jej wysiłki. 

Od września 2019 roku adw. Aleksandra Dalecka walczy z bardzo agresywnym, potrójnie ujemnym rakiem piersi. Przeszła intensywne i wyczerpujące chemioterapie, operację i radykalną radioterapię. Podczas drugiej chemioterapii, która miała zapobiegać przerzutom, nowotwór jednak wznowił swoje działanie i objawił się rozległym przerzutem na skórę i do płuc. Będziemy wdzięczni za wsparcie zbiórki i pomoc, nie raz udowodniliśmy, że jako grupa zawodowa potrafimy zdziałać cuda!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/dla-oli?fbclid=IwAR2vAi5-BFklqWQhyVR3OJzCkV5K2kOK-lHVFxhDP_11ligSM0jXnzMGz14

Link wydarzenia na Facebooku #AdwokaturaOli: https://www.facebook.com/events/248572627031619/ 

Zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję pomocy w dogodny dla Państwa sposób:

1. PODPISZ PLAKAT WRAZ Z RZECZNIKIEM PRAW OBYWATELSKICH!Od poniedziałku (14 czerwca) w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie wyłożony jest plakat „KONSTYTUCJA”, podpisany przez Rzecznika Praw Obywatelskich Adam Bodnar, specjalnie na potrzeby wsparcia naszej Koleżanki. Zachęcamy wszystkie osoby należące do Izby Adwokackiej w Warszawie do przybycia do siedziby Rady i podpisania plakatu. Można to zrobić do 2 lipca. W dniu 5 lipca ruszy licytacja tego wyjątkowego plakatu. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na koszty leczenia adw. Aleksandry Daleckiej.

2. PRZEKAŻ WSPARCIE FINANSOWEZachęcamy również do bezpośredniego wsparcia finansowego prowadzonej zbiórki finansowej na cele pokrycia kosztów leczenia adw. Aleksandry Daleckiej. Zbiórka: https://www.siepomaga.pl/dla-oli

3. WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJIW ostatnich dniach czerwca on-line przeprowadzona aukcja plakatu z podpisami Rzecznika Praw Obywatelskich i wielu warszawskich adwokatów/ek i aplikantek/ów. Już teraz zachęcamy do udziału! Całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz leczenie adw. Aleksandry Daleckiej.

4. PRZEKAŻ „SKŁADKĘ”W związku z obniżeniem na ostatnim Zgromadzeniu Izby składki członkowskiej o 5 zł miesięcznie, część z Państwa postanowiło przekazać właśnie wartość obniżonej składki do końca roku 2021 na rzecz naszej Koleżanki. Gorąco wspieramy tą inicjatywę i również polecamy Państwa życzliwej uwadze!5. ZGŁOŚ WŁASNĄ AKCJĘ!

Wiemy, jak kreatywne/i są adwokaci/tki! Jeśli zatem macie Państwo własne inicjatywy wsparcia naszej Koleżanki, zachęcamy do ich zgłaszania – postaramy się je nagłośnić.

Szczegółowe informacje o celach prowadzonej zbiórki są zawarte na stronie internetowej: https://www.siepomaga.pl/dla-oli

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie nie jest podmiotem organizującym zbiórkę, ani w żaden inny sposób nie przyjmuje środków finansowych na wsparcie naszej Koleżanki. Uważamy jednak, że jako samorząd mamy obowiązek wesprzeć naszą Koleżankę – stąd pragniemy nagłośnić inicjatywę.#AdwokaturaOli