24.05.2021 / Wiadomości

Szczepienia Izbowe – zmiana terminu

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od Izby (harmonogram dostaw szczepionek) zmianie uległa data przeprowadzenia szczepień izbowych. Zostaną one przeprowadzone w dniach 9 i 10 czerwca.

Szczepienia zostaną przeprowadzone przez podmiot leczniczy Noble Medicine, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Bagno 2D. Szczepienia zostaną przeprowadzone przy użyciu preparatu COMIRNATY producenta Pfizer.

Rejestracja placówki leczniczej będzie w najbliższych tygodniach kontaktować się z osobami zapisanymi na szczepienia z wykorzystaniem formularza w Panelu Adwokata oraz dopisanych mailowo, celem wyznaczenia dokładnej daty i godziny wizyty (otrzymacie Państwo smsa z datą i godziną wizyty). W razie potrzeby zmiany terminu należy kontaktować się bezpośrednio z rejestracją Noble Medicine (tel.: 22 610 38 17, e-mail: rejestracja@noblemedicine.pl).

REZYGNACJE

Jeżeli od czasu zapisu udało się Państwu już zaszczepić albo mają Państwo szybszy termin wizyty poza Izbą, serdecznie prosimy zgłoszenie rezygnacji (najpóźniej do czwartku 27 maja, do końca dnia), poprzez Panel Adwokata (zakładka: Komunikacja, Podzakładka: Ankiety). Link do panelu: https://panel.e-soa.pl/.

Wszystkie rezygnacje przekazane do tej pory mailowo zostały odnotowane i nie trzeba ich zgłaszać ponownie.

SZCZEPIENIA IZBOWE, A PÓŹNIEJSZE TERMINY SZCZEPIEŃ

Jeśli macie już Państwo umówiony termin szczepienia przypadający później niż data szczepień izbowych i chcecie Państwo z niego zrezygnować, aby zaszczepić się w ramach szczepień izbowych, rejestracja podmiotu leczniczego będzie mogła przy umawianiu Państwa anulować późniejszy termin.

MOŻLIWOŚĆ DOPISANIA SIĘ

Z drugiej strony, jeśli są wśród Państwa osoby, które nie zarejestrowały się przez Panel Adwokata, ale chciałyby skorzystać ze szczepień izbowych, serdecznie prosimy je o zgłoszenie się do szczepień izbowych wypełniając ankietę w Panelu Adwokata (zakładka: Komunikacja, Podzakładka: Ankiety). Link do panelu: https://panel.e-soa.pl/. Zgłoszenia można przesyłać najpóźniej doczwartku 27 maja, do końca dnia. Dopisywanie nowych osób będzie prowadzone wg kolejności zgłoszeń, w miarę zwalniania się miejsc na skutek rezygnacji osób wcześniej zapisanych.

INNE KWESTIE

Wszelkie dalsze uwagi i pytania można zgłaszać na adresy mailowe: teresa.sowinska@ora-warszawa.com.ploraz rzecznik.prasowy@ora-warszawa.com.pl

adw. Grzegorz Kukowka
Rzecznik Prasowy ORA w Warszawie