Zasady i wartości
19.03.2020 / Wiadomości

Pomoc prawna dla lekarzy we współpracy z Okręgową Izbą Lekarską – potrzebni adwokaci!

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie we współpracy z Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie organizuje pomoc prawną dla lekarzy w związku z występującym zagrożeniem epidemiologicznym COVID -19. Medycy zgłaszają liczne wątpliwości, dotyczących ich uprawnień i obowiązków w związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego. Okażmy wsparcie tym, którzy – walcząc o nasze zdrowie i życie – narażają własne.

Pomoc prawna udzielana będzie podczas telefonicznych dyżurów, których harmonogram przedstawimy po ustaleniu listy osób zainteresowanych udzielaniem takiej pomocy. Możliwe jest również wsparcie mailowe. Serdecznie zachęcamy adwokatów i aplikantów adwokackich, którzy chcieliby okazać taką pomoc o zgłaszanie się na adres: m.bodnari@ora-warszawa.com.pl do dnia 24.03.2020 roku