08.03.2021 / Wiadomości

Oferta LEX KANCELARIA dla aplikantów zdajacych egzamin

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie informuje, że Wydawnictwo Wolters Kluwer oferuje bezpłatny dostęp do Systemu Informacji Prawnej LEX KANCELARIA PREMIUM dla aplikantów, którzy w maju przystępują do egzaminu zawodowego. 

SIP LEX Kancelaria Premium to kompletna i aktualizowana baza prawa zawierająca orzecznictwo sądów polskich oraz organów administracji i UE, ponad 4000 komentarzy i monografii ze wszystkich dziedzin, linie orzecznicze ze wszystkich dziedzin, system procedur, czasopisma, systemy prawa oraz glosy. Dostęp zawiera również specjalistyczny pulpit „Reforma KPC” z dostępem do nagrań ze szkoleń.

Zamówienia należy  kierować na na email: rafal.witkowski@wolterskluwer.com, podając w tytule: „Prośba o dostęp do LEX przed egzaminem adwokackim”.  W treści należy podać: imię i nazwisko aplikanta oraz numer wpisu.

Po przesłaniu zamówienia aplikanci otrzymają informację jak utworzyć dostęp oraz kody dostępu.

Wszystkie dostępy realizowane będą od dnia zamówienia do dn. 31 maja 2021r.

Z oferty mogą korzystać skorzystać wszyscy aplikanci, którzy ukończyli aplikację w grudniu 2020 r. a także aplikanci, którzy ukończyli aplikację w 2019 r. a nie mogli przystąpić do opóźnionego egzaminu w 2020 r.

Mamy nadzieję, że korzystanie z programu LEX Kancelaria Premium ułatwi Państwu naukę zdalną i wesprze w przygotowaniach do przełożonego egzaminu zawodowego.

Adw. Dorota Kulińska, Kierownik Szkolenia