Letni Koktajl Adwokatów i Aplikantów Adwokackich – 30 lipca br.

Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu serdecznie zaprasza na Letni Koktajl Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, który odbędzie się w piątek, w dn. 30 lipca 2021 r. w Klubie Bankowca, przy ul. Smolnej 6 (wjazd od ul. Kruczkowskiego), o godz. 19:00.

Spotkanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszego środowiska po okresie wielu ograniczeń i restrykcji związanych z trwającą pandemią. Będzie to nasze pierwsze izbowe wydarzenie integracyjne od ponad roku – w plenerze, w formule koktajlowej!

Spotkamy się w ogrodzie Klubu Bankowca, a na czas ewentualnej niepogody zaprosimy Państwa do przygotowanego dla nas namiotu. Czas spędzony na rozmowach umili nam dobra muzyka, znakomity bufet serwowany przez restaurację Kręglickich oraz zimne wino i prosecco. Część oficjalną z udziałem przedstawicieli władz izbowych planujemy ok. godz. 20:30.

Spotkanie ma charakter składkowy i tylko w części jest dofinansowane przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.

Ceny biletów wynosić będą:
– aplikanci 100 zł
– adwokaci 150 zł
– osoby towarzyszące 200 zł

Wpłaty dokonywane będą na konto Santorini S.J. Kręgliccy

Liczba biletów z dofinansowaniem jest ograniczona do 70 biletów dla adwokatów oraz 50 biletów dla aplikantów adwokackich w tym egzaminowanych aplikantów, którzy opłacają składki. Po wyczerpaniu tej puli w sprzedaży pozostaną  bilety w pełnej cenie 200 zł. Liczba uczestników jest ograniczona ze względu na obowiązujące restrykcje i decydować będzie kolejność wpłat. Ze względu na te limity prosimy o zaproszenie tylko jednej osoby towarzyszącej.

Dofinansowanie jest udzielane tylko osobom, które nie zalegają ze składkami.

Zapisy prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy on-line dla każdego osobno dla każdego gościa, w tym osoby towarzyszącej:
https://forms.gle/EDK9t6xdVJfNexM37

Po dokonaniu zapisu otrzymają Państwo mailem dane do przelewu. Prosimy o dokonanie przelewu w ciągu 1 dnia roboczego, ponieważ decydować będzie kolejność wpłat.

W przypadku braku maila prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym, email: letnikoktajl2021@gmail.com

W ramach składki zapewniamy ciepły i zimny bufet oraz open bar  (wino i prosecco) a także oprawę muzyczną i fotograficzną spotkania.  Inne alkohole będą dostępne w płatnym barze.

Aktualności można śledzić w wydarzeniu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/940234053428640

Czekamy na Was stęsknieni!

Komitet Organizacyjny:

adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji
adw. Maria Kozłowska, Wiceprzewodnicząca Komisji
apl. adw. Justyna Łusiak, Członek Komisji, Przewodnicząca Samorządu Aplikantów Adwokackich