15.03.2018 / Wiadomości

Zakończył się kolejny Dzień Edukacji Prawnej

15 marca br. w Sądzie Okręgowym w Warszawie odbył się kolejny Dzień Edukacji Prawnej. Pomysłodawcą wydarzenia jest Iustitia Polska – „Polish Judges”. Organizatorami Izba Adwokacka w Warszawie i Sąd Okręgowy w Warszawie.

W ramach niego miało miejsce szereg ciekawych wydarzeń: symulacje rozpraw, wykłady, porady prawne pro bono prowadzone przez adwokatów naszej Izby. M. in. Michał Fertak – rzecznik prasowy ORA w Warszawie prowadził wykład dla uczniów klasy prawno-menadżerskiej z LVIII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiegow Warszawie. Przypomnijmy, iż ORA w Warszawie sprawuje patronat nad klasami prawno-menadżerskim w tym liceum.

Porad prawnych w ramach wydarzenia udzielali adw. Tomasz Budnikowski, adw. Tomasz Wiliński, adw. Kamil Morawski, apl. adw. Klaudia Łyś oraz apl. adw. Konrad Kuć.

Wszystkim adwokatom zaangażowanym w Dzień Edukacji Prawnej serdecznie dziękujemy!